20. 08. 2017 15:10 | BRATISLAVA/ tvnoviny.sk, ml

Hrdinovia z Ultras Slovan sa chvália, ako rozbili toalety na trnavskom štadióne

Fotky na Facebooku vyvolali búrlivé komentáre.

Rozbité toalety na trnavskom štadióne.
Rozbité toalety na trnavskom štadióne. Foto: Facebook/ Ultras Slovan

V sobotu mala Fortuna liga na programe veľké derby. Trnavský Spartak hostil bratislavský Slovan. Ako to už býva zvykom, strety dvoch znepriatelených fanúšikovských táborov a možné výtržnosti v meste sa nedali vylúčiť. V konečnom dôsledku k vážnejším incidentom nedošlo a Slovan v Trnave zvíťazil. Ultras Slovan sa však predsalen „vyznamenali".

Krátko po úvodnom hvizde zverejnil admin facebookovej skupiny Ultras Slovan fotku, ktorá pobúrila nie len trnavských priaznivcov, ale fanúšikov z celého Slovenska, vrátane Bratislavy. Tomu sa hovorí zlá reklama na futbal.

„Chlapci, poviem len jedno, ste absolútnou hanbou Slovana. Fandím belasím viac ako 30 rokov a pamätám si zápasy, kde polovica z vás ešte nebola ani na svete. Ticho môžeme závidieť Trnave štadión, ktorý je veľmi pekný a je radosť tam hrať. Toto fakt nemá spoločné nič so zdravým rozumom. Toto je jeden z dôvodov, prečo svojho malého syna neberiem na štadión," znie komentár Juraja. A podobných i oveľa vulgárnejších je pod príspevkom nespočet.

Názor na „hrdinstvo" týchto fanúšikov si spravte sami.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal

Už ste čítali?