Správy z vášho kraja:
13. 11. 2017 10:07 | BRATISLAVA/mm

Dajto odvysiela kvalifikačný zápas Španielsko U21 – Slovensko U21

Priamy prenos sa začína v utorok 14. novembra o 21.45 h.

Španielsko U21 – Slovensko U21
Španielsko U21 – Slovensko U21 Foto: Dajto

Slovenskú dvadsaťjednotku čaká v utorok 14. novembra v Španielsku ďalší kvalifikačný zápas o postup na ME 2019. "Sokolíci" už majú prvé vzájomné meranie síl so Španielmi za sebou, keď im v októbri v Poprade podľahli vysoko 1:4.

Priamy prenos, ktorý sa začína o 21.45 h, si môžete pozrieť aj na stanici Dajto alebo priamo na našej stránke tvnoviny.sk.

 

„Prišiel som dobre naladený, veď v klube sa nám darí a túto pozitívnu náladu by som chcel preniesť aj sem do reprezentácie," citoval oficiálny web SFZ stredopoliara DAC Dunajská Streda Lukáša Čmelíka.

„Na zraze si teraz v rámci prípravy určite ešte rozoberieme ten domáci zápas, aby sme vedeli, čo v ňom bolo zlé a čo dobré. Skúsime sa na nich čo najlepšie pripraviť, ale určite to tam bude ešte o dosť ťažšie ako to bolo v Poprade, veď oni budú doma. No my urobíme maximum preto, aby sme odtiaľ odchádzali s priaznivým výsledkom. Jasné je, že budeme musieť mať loptu na svojich kopačkách častejšie a dlhšie ako v prvom súboji," dodal Čmelík.

„Na zraz som sa tešil. Máme pred sebou veľmi ťažkého súpera o čom sme sa presvedčili už u nás v Poprade. Budeme musieť pridať v aktivite, aby sme mali loptu častejšie na svojich kopačkách a súpera tým nepúšťali do šancí. Verím, že sa nám to aj podarí a uhráme lepší výsledok," uzavrel Nikolas Špalek z MŠK Žilina.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal

Už ste čítali?