07. 12. 2017 15:41 , článok bol aktualizovaný 07. 12. 2017 16:00 | CHARKOV/kc

VIDEO: Tréner Donecka prišiel na tlačovku prezlečený ako Zorro pomstiteľ

Šachtar v silnej konkurencii postúpil do osemfinále Ligy majstrov.

Na snímke tréner Šachtaru Doneck Paulo Fonseca oblečený ako Zorro počas tlačovky po zápase Šachtar Doneck - Manchester City.
Na snímke tréner Šachtaru Doneck Paulo Fonseca oblečený ako Zorro počas tlačovky po zápase Šachtar Doneck - Manchester City. Foto: TASR/AP
Na snímke tréner Šachtaru Doneck Paulo Fonseca oblečený ako Zorro počas tlačovky po zápase Šachtar Doneck - Manchester City.
Paulo Fonseca oblečený ako Zorro.

Futbalisti Manchestru City nevyužili šancu stať sa prvým anglickým klubom, ktorý by vyhral v skupine Ligy majstrov všetkých šesť zápasov. V stredu prehrali v Charkove so Šachtarom Doneck 1:2, napriek tomu vyhrali F-skupinu s 15 bodmi a postúpili do jarného osemfinále. So sebou "vzali" aj Ukrajincov, ktorí na tretie miesto v tabuľke odsunuli SSC Neapol, taliansky klub tak bude hrať šestnásťfinále Európskej ligy UEFA.

Doneck v skupine vyhral štyri zápasy a jeho portugalský tréner Paulo Fonseca musel dodržať stávku s jeho hráčmi. Sľúbil im, že ak v konkurencii City a Neapola postúpia do elitnej šestnástky, príde na tlačovú konferenciu v kostýme Zorra. Dodržal to a pred novinármi sa objavil v čiernom klobúku, kapucni a maske.

"Je to najradostnejšia tlačová konferencia v mojom živote. Som šťastný. Myslím si, že nielen fanúšikovia Šachtaru, ale všetci ukrajinskí priaznivci môžu byť pyšní na tento tím. Dvanásť bodov v takejto skupine je fantastický výsledok," citovala Fonsecu agentúra AP.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal

Už ste čítali?