10. 01. 2018 10:20 , článok bol aktualizovaný 10. 01. 2018 12:25 | NEWCASTLE/TASR

Ďalší Slovák v Premier League? Dúbravka svojimi výkonmi v reprezentácii zaujal Newcastle

Vedenie Sparty Praha vyhlásilo, že ponuka zatiaľ nepadla a aj keby tak ho nepustia.

Na snímke brankár Slovenska Martin Dúbravka počas kvalifikačného zápasu na MS 2018 Slovensko - Malta.
Na snímke brankár Slovenska Martin Dúbravka počas kvalifikačného zápasu na MS 2018 Slovensko - Malta. Foto: TASR

O slovenského futbalového brankára Martina Dúbravku sa zaujíma klub anglickej Premier League Newcastle United. Informoval o tom denník Daily Mail. "Magpies" chceli v zimnom prestupovom období angažovať Kevina Trappa, ten sa však rozhodol zostať v Paríži St. Germain a tak sa pozornosť Newcastlu upriamila na Dúbravku.

Tréner Rafa Benitez by chcel brankára pražskej Sparty získať na hosťovanie a verí, že k dohode by mohlo prísť ešte pred víkendom. Dúbravka zaujal predstaviteľov Newcastlu svojimi výkonmi v drese slovenskej reprezentácie v závere kvalifikácie MS 2018. Benitez v tejto sezóne rotuje brankárov, medzi troma žrďami sa striedajú Karl Darlow a Rob Elliot.

Dúbravka prišiel do Sparty vlani zo Slovana Liberec. Predtým pôsobil v dánskom Esbjergu a v tíme úradujúceho slovenského majstra MŠK Žilina. Sparta svoju brankársku jednotku nechce pustiť do iného klubu.

"Momentálne nemáme na stole žiadnu ponuku na prestup Martina Dúbravku a ani o jeho uvoľnení počas zimnej prestávky neuvažujeme," uviedol pre server iDnes.cz hovorca "rudých" Ondřej Kasík.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal

Už ste čítali?