12. 01. 2018 19:19 | CHICAGO/Robert Ďurkáč

Máš na výber z 20 pív, je tu pokoj. Schweinsteigera takto lanári amatérsky klub

Klub načrtol ponuku aj pre jeho pôvabnú manželku Anu Ivanovičovú.

Bastian Schweinsteiger na archívnej snímke.
Bastian Schweinsteiger na archívnej snímke. Foto: TASR/AP

Nie je žiadnou ojedinelou situáciou, že hviezdni a legendárni futbalisti sa na sklonku kariéry rozhodnú odísť do exotických krajín, v ktorých si prídu na veľmi zaujímavé sumy. Následne sa prevažná časť z nich ešte na sezónu či dve upíše tímu vo svojej krajine, avšak na amatérskej úrovni.  

Možno k zástupu takýchto prípadov pribudne aj niekdajší dlhoročný nemecký reprezentant Bastian Schweinsteiger, ktorého do svojich služieb lanári tím SG Buna Halle-Neuestadt z nižšej nemeckej súťaže.

Hovorca klubu Sascha Gerber lanári Bastiho, v súčasnosti hráča Chicago Fire v americkej MLS, na viacero "závideniahodných výhod".

"Veľa sa špekuľuje o tom, kam budú smerovať vaše ďalšie kroky, my vás ale prosíme, aby ste sa pridali ku nám. Tu, vo vidieckom Sasku, sa vyhnete humbuku, ktorý je v každom väčšom nemeckom meste," píše vo svojom liste pre stále populárneho Bastiana hovorca Buny.

Ana Ivanovičová na Roland Garros.
Ana Ivanovičová na Roland Garros. Foto: TASR/AP
 

Gerber však vyzdvihol aj viacero možností, aké sa dlhoročnej ikone Bayernu ponúkajú, a nielen jemu. "Urobíme všetko pre to, aby sme pre vašu rodinu zaobstarali stavebný pozemok v najlepšej časti mestečka. V našom tenisovom klube by mohla pôsobiť vaša manželka Ana, navyše, vaše deti by mali v materskej škole osobitnú pedagogičku."

Klub ponúka 121-násobnému nemeckému reprezentantovi aj možnosť vyžitia. "Nezabudli sme ani na sociálny aspekt. Po náročnom tréningu či stretnutí si môžete dobiť energiu niektorým z našich dvadsiatich rôznych pív. Sme presvedčení o tom, že keď vstúpite na naše Wembley, hneď si toto prostredie zamilujete. Veľmi pekná je naša čokoládová toväreň."

Hovorca klubu zakončil túžbu po Bastim nasledovne: "Ako vidno, je veľa dôvodov, pre ktoré by ste si mohli obliekať čiernobiely dres. Môžete sa nám ozvať cez Facebook, ale - aj napriek časovému rozdielu v Chicagu - kedykoľvek zodvihneme aj váš telefón."

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal

Už ste čítali?