21. 01. 2018 20:38 , článok bol aktualizovaný 21. 01. 2018 22:49 | MADRID/TASR

Real zničil Deportivo. Pozrite si všetkých sedem gólov

Nič nezostala dlžná ani Barcelona, ktorá skórovala proti Betisu päťkrát.

Gareth Bale oslavuje gól do siete Deportiva.
Gareth Bale oslavuje gól do siete Deportiva. Foto: TASR/AP

Futbalisti Realu Madrid uspeli v nedeľnom domácom stretnutí 20. kola najvyššej španielskej súťaže nad Deportivom La Coruna 7:1. Od 23. minúty síce prehrávali 0:1, ale v zostávajúcom čase rozhodli o svojom vysokom víťazstve po dvoch góloch Nacha, Garetha Balea aj Cristiana Ronalda a jednom presnom zásahu Luku Modriča. Real si pripísal prvé ligové víťazstvo od 9. decembra.

Celta Vigo natiahla sériu bez prehry na tri zápasy, keď v nedeľu triumfovala na ihrisku Realu Sociedad San Sebastian 2:1. Domáci síce viedli od 10. minúty zásluhou Williana Joseho, no o ďalších desať vyrovnal z penalty Iago Aspas a 15 minút pred koncom rozhodol Maximiliano Gomez. Slovenský reprezentant Stanislav Lobotka odohral za hostí celý zápas a v 24. minúte videl žltú kartu, jeho krajan Róbert Mazáň sedel na lavičke náhradníkov.

Alaves - Leganes 2:2 (0:0)
Góly: 46. El Haddadi, 52. Alfonso - 75. Gabriel (z 11 m), 90. Zaldua. ČK: 87. Ely (Alaves) po 2. ŽK

Real Madrid - Deportivo La Coruna 7:1 (2:1)
Góly: 32. a 88. Nacho, 42. a 58. Bale, 78. a 84. Ronaldo, 68. Modrič - 23. Adrian

Zdroj: streamable.com

Real Sociedad San Sebastian - Celta Vigo 1:2 (1:1)
Góly: 10. Willian Jose - 20. Aspas (z 11m), 75. Gomez