13. 03. 2018 09:56 | LONDÝN/TASR

Carraghera za pľuvanec na fanúšičku stiahli z obrazovky. Jeho budúcnosť je neistá

Incident sa stal po sobotňajšom zápase na štadióne Old Trafford, kde Carragher komentoval šláger Manchester United - Liverpool.

Na archívnej snímke z 15. septembra 2017 je vľavo komentátor Jamie Carragher a vpravo hráč Bournemouthu Gary Neville.
Na archívnej snímke z 15. septembra 2017 je vľavo komentátor Jamie Carragher a vpravo hráč Bournemouthu Gary Neville. Foto: TASR/AP

Britská televízna spoločnosť Sky suspendovala bývalého hráča Liverpoolu a v súčasnosti komentátora Jamieho Carraghera. Kamery ho zachytili ako cez okno svojho auta vyslal pľuvanec smerom na 14-ročnú futbalovú fanúšičku.

Incident sa stal po sobotňajšom zápase na štadióne Old Trafford, kde Carragher komentoval šláger Manchester United - Liverpool. Na videu počuť ako otec tínedžerky Carraghera provokoval a opakovane mu kričal výsledok duelu, v ktorom Manchester vyhral 2:1. 


"Prípad berieme veľmi vážne a budeme sa zaoberať správaním Jamieho. Chceme si to s ním osobne vyjasniť a dočasne ho suspendujeme. V každom prípade to bolo pod úroveň správania, ktoré očakávame od našich ľudí," uvádza sa v stanovisku Sky. Budúcnosť bývalého obrancu v Sky je tak neistá.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal

Už ste čítali?