Správy z vášho kraja:
21. 04. 2018 10:00 | BRATISLAVA/TASR

Dajto odvysiela zápas MŠK Žilina – DAC Dunajská Streda

Priamy prenos sa začína v nedeľu 22. apríla o 15.15 h.

MŠK Žilina – DAC Dunajská Streda
MŠK Žilina – DAC Dunajská Streda Foto: Dajto

Futbalisti Spartaka Trnava môžu spraviť ďalší dôležitý krok k zisku ich prvého titulu v novodobej histórii najvyššej slovenskej súťaže. V sobotu ich v rámci 6. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy čaká zápas v Ružomberku, nad ktorým minulý týždeň zvíťazili doma 1:0.

V ďalšom zápase skupiny o titul nastúpi Dunajská Streda v Žiline. "Túžime prepísať históriu. Máme sen, ktorým je historické druhé miesto na konci sezóny. Vieme ale, že to nebude jednoduché dosiahnuť, pretože sa ešte stretneme aj so Slovanom, ktorý má takisto strieborné túžby. Vieme aj to, že DAC ešte v najvyššej súťaži nikdy neskončil druhý a urobíme všetko pre udržanie si tejto pozície," vyhlásil tréner tímu zo Žitného ostrova Marco Rossi.

Tento duel si budete môcť pozrieť aj na stanici Dajto. Priamy prenos sa začína v nedeľu 22. apríla o 15.15 h.

 

Slovan sa predstaví na pôde AS Trenčín, ktorému minulý víkend podľahol na Pasienkoch 1:3 a stratil šancu na zisk titulu.

Stále otvorený je v hornej polovici boj o miestenky do Európskej ligy UEFA, do ktorého sú zapojené štyri kluby - Dunajská Streda, Slovan, Žilina a Trenčín. V skupine o záchranu nie je isté, kto zostúpi do druhej ligy priamo a ktorý tím čaká baráž. Bližšie k vypadnutiu je Senica, ktorá na predposledný Prešov stráca štyri body.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal

Už ste čítali?