Správy z vášho kraja:
11. 05. 2018 11:10 | PRAHA/mm

Obrovská tragédia v rodine Kamila Čontofalského: Utopil sa mu trojročný synček

Udialo sa tak priamo v rodinnom dome v Říčanoch pri Prahe.

Kamil Čontofalský
Kamil Čontofalský Foto: Profimedia.sk

Obrovská tragédia v rodine Kamila Čontofalského. Počas víkendu zomrel jeho trojročný synček Kamil junior. Informáciu priniesol portál pluska.sk.

Bývalý slovenský reprezentant sa mal so svojím synom hrať pri bazéne. Podľa portálu ho na chvíľu stratil z dohľadu a chlapček spadol do vody. „Momentálne sa cítim strašne. Nie je mi vôbec dobre. Nehnevajte sa, prosím, ale nebudem sa momentálne k tomu vôbec vyjadrovať. Ďakujem za pochopenie," povedal portálu Kamil Čontofalský.

Bývalý brankár sa z veľkého šoku spamätáva u blízkeho priateľa Radka. „Kamil bol v ten deň aj so svojimi dcérami z prvého manželstva, ktorým sa tiež venoval. V tej chvíli Kamil jedol šalát a nejakým nedopatrením sa to bohužiaľ stalo. Viac k tomu neviem povedať. Pochopte, v akej situácii sa Kamil nachádza. Je to obrovské nešťastie," povedal Radek.

Prípad už vyšetruje aj česká polícia, ktorá však nemôže poskytnúť konkrétnejšie informácie. „Môžeme potvrdiť, že prešetrujeme okolnosti úmrtia dieťaťa predškolského veku, ku ktorému došlo v nedeľu 6. 5. v Říčanoch vo večerných hodinách, ale vzhľadom na vek dieťaťa a všetkým okolnostiam sa k tomu bližšie nebudeme vyjadrovať," potvrdila polícia Praha-vidiek Juh.

Pohreb chlapčeka je naplánovaný na pondelok 14. mája.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal

Už ste čítali?