Správy z vášho kraja:
27. 05. 2018 16:55 | MADRID/reuters, ml

Ronaldove slová po finále Ligy majstrov naznačujú, že nemusí pokračovať v Reale

Po historickom úspechu bieleho baletu sa nevyhol otázkam o svojej budúcnosti. Prečítajte si jeho odpoveď.

Cristiano Ronaldo po piatom triumfe v Lige majstrov.
Cristiano Ronaldo po piatom triumfe v Lige majstrov. Foto: TASR/AP/Pavel Golovkin

Budúcnosť Cristiana Ronalda stále nie je jasná. Zostane v Reale, kde sa mu podarilo množstvo osobných i klubových úspechov alebo zmení pôsobisko? Tejto otázke sa nevyhol ani po historickom triumfe v Lige majstrov. A na prekvapenie nepovedal, že plánuje pokračovať v madridskom klube. Namiesto toho ponúkol novinárom nejasnú odpoveď, ktorá naznačuje, že to mohol byť jeho posledný zápas za biely balet.

„Nie je ten správny čas hovoriť o osobných veciach. Keď ste veľmi úprimní, môžete povedať veci, ktoré nechcete. V minulosti som už túto chybu urobil. Ako som už ale povedal vašim kolegom, budem o tom hovoriť asi o týždeň, pretože nechcem ubrať pozornosť tomuto výnimočnému momentu pre Real Madrid a fanúšikom, ktorí ma vždy podporovali a stáli pri mne. To je niečo, čo si budem vždy vážiť. Nie je správny čas hovoriť o mne, ani o žiadnom inom hráčovi a jeho budúcnosti. Najdôležitejšie je, že Real Madrid vyhral tretí titul v Lige majstrov," povedal novinárom v mixzóne portugalský futbalista.

S agentom sa dohodol, že viac o svojej budúcnosti prezradí o týždeň, keď bude s národným tímom.

Tridsaťtriročný Ronaldo je historicky najlepší strelcom Realu Madrid a prvým hráčom, ktorému sa podarilo získať päť titulov Ligy majstrov v novodobej histórii tejto súťaže. V najprestížnejšej klubovej súťaži má na konte 120 gólov.

CR7 prišiel do Realu z Manchestru United za 94 miliónov eur v roku 2009.

Jeho celé vyjadrenie si môžete pozrieť v španielčine:

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Futbal

Už ste čítali?