14. 04. 2017 17:25 | MARTIN/ ml

Pátranie po mladom hokejistovi: Bol na diskotéke a odvtedy ho nevideli

Dominik Jendroľ bol súčasťou juniorského reprezentačného tímu, ktorému sa v roku 2015 podarilo vybojovať bronzovú medailu na majstrovstvách sveta.

Profilová fotky Dominika Jendroľa (vpravo) zo sociálnej siete Facebook.
Profilová fotky Dominika Jendroľa (vpravo) zo sociálnej siete Facebook. Foto: Facebook/Dominik Jendroľ

Mladý slovenský hokejista Dominik Jendroľ je nezvestný. Ešte v utorok hral barážový duel Detvy s Trenčín, no od štvrtkového (13. 4.) večera ho nikto nevidel. Naposledy bol so známymi v kontakte na diskotéke v Martine, píše portál pluska.sk.

Po poslednom zápase sezóny sa spolu s celým tímom vrátil z Trenčína domov. Detvania v ňom neuspeli a nepodarilo sa im tak postúpiť do najvyššej slovenskej hokejovej súťaže.

Dva dni potom mal ísť Jendroľ na diskotéku. Po nej ho už nikto nevidel. Jeho parťákom v nočným výjazdoch býval aj spoluhráč Lukáš Říha, ten už ale zmenil životný štýl.

„Týmto životom som už skončil. Som s priateľkou doma, ale donieslo sa mi to do uší. Som z toho v pomykove. Je to 18 hodín stará vec a ja dúfam, že Dominik sa len niekde zabudol u priateľky alebo kamarátov. Že má len túlavé topánky. Je to totiž super chalan, no trošku svojský. Ono to tak niekedy býva, že keď preženiete, strácate zábrany. Verím, že je to len tento prípad," cituje Říhu Pluska.

Pátranie spustili na sociálnych sieťach jeho kamaráti, ktorí tak dúfajú, že sa k nemu výzva dostane a ozve sa.

Jendroľ bol súčasťou juniorského reprezentačného tímu, ktorému sa v roku 2015 podarilo vybojovať bronzovú medailu na majstrovstvách sveta.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Hokej

Už ste čítali?