17. 05. 2017 19:14 | BRATISLAVA/TV Markíza

Svojská bodka za hokejovou prestrelkou od Švehlu: Už nás neotravujte do p***

Reprezentačný tréner aj s manažérom sa pustili do ostrej kritiky šéfa hokejového zväzu.

Róbert Švehla
Róbert Švehla Foto: TV Markíza

Hokejové kocúrkovo so svojskou bodkou. Zlé výsledky na majstrovstvách sveta už po pár hodinách prekryl spor, aký náš hokej asi ešte nezažil. Reprezentačný tréner aj s manažérom sa pustili do ostrej kritiky šéfa hokejového zväzu. Vraj to bol z jeho strany podraz za podrazom.

Všetko sa začalo po utorkovom zápase so Švédskom. Zdeno Cíger si nekládol servítku pred ústa a vedenie zväzu obvinil z toho, že šetrili na hokejkách, korčuliach aj pitnom režime či výžive.

Podľa Cígera však okrem materiálnych vecí zlyhávala aj komunikácia a s Martinom Kohútom sa radšej ani len nechcel rozprávať. Okrem neho sa do šéfa zväzu obul aj generálny manažér reprezentácie. Róbert Švehla v utorok tvrdil, že za absenciou hráčov z NHL môže byť aj to, že mu Kohút nedovolil ísť do zámoria a hráčov veľmi k reprezentovaniu nenabádal.

Dnes už sa Švehla s médiami rozprávať odmietol a hokejové kocúrkovo uzavrel svojskou bodkou: „Nebudem sa s vami baviť, už som všetko povedal. Už nás neotravujete do p**e."

Kto má pravdu, sa zrejme tak skoro nedozvieme. Isté však je, že Zdeno Cíger aj Róbert Švehla pri reprezentácii končia. Ako ich náhrada sa spomína Miroslav Šatan.

 

Športové výsledky Futbal Tenis Hokej Basketbal

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Hokej

Už ste čítali?