Chyba, akej na ZOH azda ani niet. Takto na jej zlyhanie reagoval rozhorčený otec

Nebyť tejto školáckej chyby, mohla z toho byť strieborná olympijská medaila.

Komentár Števa Eiseleho: Ružové okuliare značky Nasťa

25. február 2018, 12:09

Zimná olympiáda v Pjongčangu sa skončila, štafetu prevzal Peking

Hry oficiálne uzavrel prezident Medzinárodného olympijského výboru (MOV) Thomas Bach.
25. február 2018, 11:24

Štatistiky hokejového turnaja olympiády: Nelichotivé prvenstvo sa ušlo aj Slovákom

Slovenský obranca Michal Čajkovský bol najtrestanejší hráč turnaja.
25. február 2018, 10:32

Nórka Björgenová zakončila svoj olympijský príbeh rekordom: Zimné hry úspešnejšieho športovca nemajú

Björgenová si dobehla na "tridsiatke" po svoje rekordné ôsme olympijské zlato.
25. február 2018, 09:35

Hrdina hokejového turnaja Kovaľčuk po zlatom víťazstve: Medailu venujem otcovi do neba

Útočník Pavel Dacjuk zase povedal, že víťazstvom na olympiáde si splnil svoj posledný sen.
24. február 2018, 10:38

Päťdesiatku dokončili dvaja Slováci, Malák: "Bola to veľká výzva"

Slovenský reprezentant Peter Mlynár obsadil 51. miesto, na Niskanena stratil až 17:52,6 min. Andrej Segeč skončil na 53. priečke s mankom 19:22,2 min,
24. február 2018, 10:21

Velez - Zuzulová a Vlhová chystajú v apríli veľké prekvapenie pre fanúšikov. Tu sú prvé detaily

Kamrátky na svahu aj mimo neho usporiadajú veľkú šou na Slovensku.
24. február 2018, 09:00

OBRAZOM: Výber najvydarenejších fotografií zo zimnej olympiády

V našej galérii nájdete 19 originálnych záberov, ktoré zachytilo pohotové oko fotografa.
24. február 2018, 07:42

Anastasia Kuzminová je už doma: Som šťastná, že som mohla finišovať so slovenskou vlajkou

Vyzdvihla aj výkon svojich reprezentačných kolegýň v štafete, v ktorej obsadili Slovenky výborné 5. miesto.
24. február 2018, 07:18