Správy z vášho kraja:
11. 01. 2018 09:22 | SYDNEY/TASR

Cibulková v Sydney skončila na rakete Kerberovej

Nemecká tenistka upravila vzájomnú bilanciu s Cibulkovou na 6:5.

Dominika Cibulková si utiera tvár v zápase proti Nemke Angelique Kerberovej vo štvrťfinále turnaja WTA v austrálskom Sydney.
Dominika Cibulková si utiera tvár v zápase proti Nemke Angelique Kerberovej vo štvrťfinále turnaja WTA v austrálskom Sydney. Foto: TASR/AP

Slovenská tenistka Dominika Cibulková neuspela vo štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA v austrálskom Sydney. Bývalej svetovej jednotke Nemke Angelique Kerberovej podľahla hladko 3:6, 1:6. Doplatila na nepremieňanie brejkbalov, keď zo siedmich využila iba jediný.

Cibulková sa po rýchlom brejku ujala vedenia 2:0. Kerberová však v ďalších minútach otočila na 4:2, v deviatom geme opäť prelomila podanie Slovenky a prvý set získala vo svoj prospech. Kerberová kvalitne returnovala, po druhom servise Cibulkovej neustále tlačila súperku do defenzívy.

V druhom dejstve Nemka vďaka brejku vo štvrtom geme odskočila Cibulkovej na 4:1 a dobre rozohraný zápas v aréne Kena Rosewalla už dotiahla do úspešného konca. V siedmom geme premenila pri vlastnom servise hneď prvý mečbal a upravila vzájomnú bilanciu s Cibulkovou na 6:5.

dvojhra - štvrťfinále:
Angelique Kerberová (Nem.) - Dominika CIBULKOVÁ (SR) 6:3, 6:1

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Tenis

Už ste čítali?