11. 06. 2018 12:45 | BRATISLAVA/TASR

Kedy hrá váš obľúbený tím? Pozrite si kompletný program MS 2018 vo futbale

Skupinová fáza potrvá do štvrtka 28. júna.

Základné skupiny MS 2018 vo futbale.
Základné skupiny MS 2018 vo futbale. Foto: TASR/AP

Futbalisti organizátora MS 2018 v Rusku otvoria 21. svetový šampionát vo štvrtok 14. júna na štadióne Lužniki v Moskve v zápase proti Saudskej Arábii (17.00 SELČ).

Na turnaji, ktorý vyvrcholí v nedeľu 15. júla v rovnakom čase a na rovnakom zrekonštruovanom štadióne s kapacitou 81.000 miest, sa predstaví 32 výberov.

Skupinová fáza potrvá do štvrtka 28. júna. Do osemfinále (sobota 30. júna - piatok 3. júla) sa kvalifikujú prví dvaja z každej skupiny, pre ostatných 16 účastníkov sa turnaj skončí.

Štvrťfinálové súboje sa budú hrať v piatok a v sobotu 6., 7. júla, semifinálové v utorok a v stredu 10., 11. júla. Duel o bronz je na programe v sobotu 14. júla v Petrohrade.

Program MS 2018 v Rusku podľa dní:

štvrtok 14. júna 2018:

A-skupina:
Rusko - Saudská Arábia, 17.00 SELČ, Moskva

piatok 15. júna:

A-skupina:
Egypt - Uruguaj, 14.00, Jekaterinburg
B-skupina:
Maroko - Irán, 17.00, Petrohrad
Portugalsko - Španielsko, 20.00, Soči

sobota 16. júna:

C-skupina:
Francúzsko - Austrália, 12.00, Kazaň
Peru - Dánsko, 18.00, Saransk
D-skupina:
Argentína - Island, 15.00, Moskva
Chorvátsko - Nigéria, 21.00, Kaliningrad

nedeľa 17. júna:

E-skupina:
Kostarika - Srbsko, 14.00, Samara
Brazília - Švajčiarsko, 20.00, Rostov
F-skupina:
Nemecko - Mexiko, 17.00, Moskva

pondelok 18. júna:

F-skupina:
Švédsko - Kórejská republika, 14.00, Nižnij Novgorod
G-skupina:
Belgicko - Panama, 17.00, Soči
Tunisko - Anglicko, 20.00, Volgograd

utorok 19. júna:

A-skupina:
Rusko - Egypt, 20.00, Petrohrad
H-skupina:
Poľsko - Senegal, 14.00, Moskva
Kolumbia - Japonsko, 17.00, Saransk

streda 20. júna:

A-skupina:
Uruguaj - Saudská Arábia, 17.00, Rostov
B-skupina:
Portugalsko - Maroko, 14.00, Moskva
Irán - Španielsko, 20.00, Kazaň

štvrtok 21. júna:

C-skupina:
Francúzsko - Peru, 14.00, Jekaterinburg
Dánsko - Austrália, 17.00, Samara
D-skupina:
Argentína - Chorvátsko, 20.00, Nižnij Novgorod

piatok 22. júna:

D-skupina:
Nigéria - Island, 17.00, Volgograd
E-skupina:
Brazília - Kostarika, 14.00, Petrohrad
Srbsko - Švajčiarsko, 20.00, Kaliningrad

sobota 23. júna:

F-skupina:
Nemecko - Švédsko, 17.00, Soči
Kórejská rep. - Mexiko, 20.00, Rostov
G-skupina:
Belgicko - Tunisko, 14.00, Moskva

nedeľa 24. júna:

G-skupina:
Anglicko - Panama, 14.00, Nižnij Novgorod
H-skupina:
Japonsko - Senegal, 17.00, Jekaterinburg
Poľsko - Kolumbia, 20.00, Kazaň

pondelok 25. júna:

A-skupina:
Uruguaj - Rusko, 16.00, Samara
Saudská Arábia - Egypt, 16.00, Volgograd
B-skupina:
Španielsko - Maroko, 20.00, Kaliningrad
Irán - Portugalsko, 20.00, Saransk

utorok 26. júna:

C-skupina:
Dánsko - Francúzsko, 16.00, Moskva
Austrália - Peru, 16.00, Soči
D-skupina:
Island - Chorvátsko, 20.00, Rostov
Nigéria - Argentína, 20.00, Petrohrad

streda 27. júna:

E-skupina:
Srbsko - Brazília, 20.00, Moskva
Švajčiarsko - Kostarika, 20.00, Nižnij Novgorod
F-skupina:
Mexiko - Švédsko, 16.00, Jekaterinburg
Kórejská rep. - Nemecko, 16.00, Kazaň

štvrtok 28. júna:

G-skupina:
Anglicko - Belgicko, 20.00, Kaliningrad
Panama - Tunisko, 20.00, Saransk
H-skupina:
Senegal - Kolumbia, 16.00, Samara
Japonsko - Poľsko, 16.00, Volgograd

Vyraďovacia časť

sobota 30. júna:

osemfinále:
C1 - D2, 16.00, Kazaň
A1 - B2, 20.00, Soči

nedeľa 1. júla:

B1 - A2, 16.00, Moskva
D1 - C2, 20.00, Nižnij Novgorod

pondelok 2. júla:

E1 - F2, 16.00, Samara
G1 - H2, 20.00 Rostov

utorok 3. júla:

F1 - E2, 16.00, Petrohrad
H1 - G2, 20.00, Moskva

piatok 6. júla:

štvrťfinále:
Š1: víťaz A1/B2 - víťaz C1/D2, 16.00, Nižnij Novgorod
Š2: víťaz E1/F2 - víťaz G1/H2, 20.00, Kazaň

sobota 7. júla:

Š3: víťaz F1/E2 - víťaz H1/G2, 16.00, Samara
Š4: víťaz B1/A2 - víťaz D1/C2, 20.00, Soči

utorok 10. júla:

semifinále:
víťaz Š1 - víťaz Š2, 20.00, Petrohrad

streda 11. júla:

víťaz Š3 - víťaz Š4, 20.00, Moskva

sobota 14. júla:

o bronz, 16.00, Petrohrad

nedeľa 15. júla:

finále, 17.00, Moskva

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z WC 2018

Už ste čítali?