Zobrazujem články pre štítok lionel-messi
28. október 2017, 23:03

Barcelona zdolala Bilbao 0:2, v nadstavenom čase sa ešte presadil Paulinho
19. október 2017, 12:31

Messi potreboval na prekonanie hranice sto presných zásahov v klubových súťažiach UEFA o 21 zápasov menej ako Cristiano Ronaldo.
11. október 2017, 12:21

Hoci Argentína od 1. minúty prehrávala, potom prišli veľké chvíle Lionela Messiho, ktorý sa v 12. a 20. minúte postaral o obrat skóre a v 62. minúte zavŕšil hetrik.
06. október 2017, 13:06

Šampionát v Rusku bez Argentíny? Messi a spol majú nôž na krku

Argentína je momentálne mimo postupových pozícií súboji s Peru uhrala doma prekvapujúco len bezgólovú remízu.
22. september 2017, 16:04

Najlepší hráč na svete vzíde z trojice Ronaldo, Messi, Neymar

Víťaz bude známy o mesiac.
20. september 2017, 10:18

Katalánci v tejto sezóne ešte nestratili ani bod.
06. september 2017, 10:21

Kolumbia prišla v tabuľke o druhú pozíciu, na ktorú sa vyhupol Uruguaj vďaka triumfu 2:1 nad Paraguajom.
31. august 2017, 14:27

Chlapec chcel fotku s Messim, ochrankár ho surovo odohnal. Takto reagoval futbalista

Fanúšikovia môžu byť na svoju hviezdu hrdí.
04. august 2017, 09:56

Fiasko na Messiho svadbe: Zarábajú milióny, ale to, čo dali na charitu je hanba

Od hostí na svadbe nechceli dary, ale peniaze na charitu. Výsledná suma je na zaplakanie.
02. august 2017, 17:29

Messi sa rozlúčil s Neymarom dojímavým videom a odkazom

Útok, ktorý posledné roky terorizoval obrany európskych klubov, je už zrejme minulosťou.
05. júl 2017, 12:35

Messi predĺžil kontrakt s Barcelonou. Z jeho týždenného platu sa vám zatočí hlava

Tridsaťročný Messi by mal spečatiť kontrakt po návrate z dovolenky na predsezónnom kempe, ktorý odštartuje 15. júla.
01. júl 2017, 08:44