07. 08. 2017 06:00 | CINCINNATI/ nt

Kamera zachytila matku, ktorá si pred očami synčeka (4) pichala heroín

Štvorročného chlapčeka sa dočasne ujali služby na ochranu detí.

Kamera zachytila matku, ktorá si pred očami synčeka (4) pichala heroín
Kamera zachytila matku, ktorá si pred očami synčeka (4) pichala heroín Foto: Cincinnati Police Department

Matku štvorročného syna zatkla polícia potom, ako ju nakrútil muž zo susedskej hliadky. Na ulici za bieleho dňa si pichala heroín pre zrakom svojho syna. Dvadsaťdeväťročnú Lauren Story zo Cincinnati obvinili z ohrozovania detí a držby nástrojov na výrobu a užívanie drog. Žena obvinenia popiera. Píše Daily Mail.

Štvorročného chlapčeka sa dočasne ujali služby na ochranu detí. Muž, ktorý sa v tom čase pri nich nachádzal, tiež skončil v rukách polície.

Šokujúca udalosť sa stala v stredu minulý týždeň v kedysi pôvabnej historickej štvrti, o ktorej sa obyvatelia domnievajú, že sa stala centrom dílerov s heroínom.

Muž a žena na videu si pichali heroín, kým sa malý blonďavý chlapček hral na smartfóne. Muž, ktorý ich nakrútil, privolal políciu, ale kým prišla hliadka, Lauren a neznámy muž zmizli. Odovzdal tak kópiu videozáznamu v nádeji, že nájdu malého chlapca.

Nasledujúci deň spoznal policajt Lauren a jej syna na autobusovej zastávke a zatkol ju. V tom čase mala pri sebe v kabelke štyri injekčné striekačky. Chlapček bol hladný a špinavý, ale inak bol v dobrom zdravotnom stave. Matka poprela, že užíva heroín, aj keď jej policajti ukázali video.

Jej sestra povedala, že Lauren začala najskôr piť alkohol, po zranení chrbta sa stala závislou od liekov na predpis a nakoniec prešla na heroín. "Zmenila sa. Bol to postupný pád. Chcem len, aby si uvedomila, že je lepšia ako toto a že si zaslúži pomoc," povedala Morgan Story. Dúfa, že sa jej sestra odrazí od dna. 

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?