12. 09. 2017 12:20 | OBRNICE/kacs

Nikola vysielala naživo jazdu smrti: Po prvýkrát prehovorila, čo teraz prežíva

Mladé dievča, ktoré auto šoférovalo, nehodu neprežilo.

Nikola vysielala jazdu smrti na facebooku.
Nikola vysielala jazdu smrti na facebooku. Foto: YouTube

V júli tohto roka obletelo celou Českou republikou video dvoch dievčat, ktoré si natáčali jazdu smrti. Ich auto havarovalo v Obrniciach a vodička Nikola B. (†21) na mieste zomrela. Po dvoch mesiacoch Nikola V. (24), ktorá nehodu prežila, po prvýkrát prehovorila. Pre Blesk.cz prezradila, že sa jej život obrátil na ruby. 

Nikola V. vysielala jazdu smrti naživo na Facebooku. Na rozdiel od svojej kamarátky vyviazla s poraneniami a otrasom mozgu. Priznáva, že sa jej pohľad na život od základov zmenil. "Pred tým, ako som šoférovala, som veľmi nepremýšľala nad tým, čo sa môže stať. Teraz mám väčší rešpekt. Premýšľam o tom, čo príde," povedala.

Pre nehodu prišla o kamarátov a takmer okamžite sa s ňou rozišiel aj priateľ. "Vraj televízie a noviny sú na neho moc. Prišiel na druhý deň za mnou do nemocnice a bol koniec," spomína Nikola.

Bojí sa stretnutia s matkou mŕtvej Nikoly

"Ešte stále maródujem, ale už je to lepšie. Na jedno ucho nepočujem, píska mi v ňom. Lekári mi dali lieky a hovoria, že to tak môže zostať navždy. Uvidíme," zhodnotila Nikola. Dievča chodí do rovnakej práce ako matka mŕtvej Nikoly B., takže určite sa budú musieť stretnúť.

"Táto fáza príde, pretože spolu pracujeme. Stretneme sa a mám z toho strach. Neviem, ako bude na mňa reagovať. Asi by som jej povedala, že ma to veľmi mrzí," povedala Nikola.


Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?