20. 09. 2017 12:40 |

Opatrovateľkou by ste ju nenazvali. S batoľaťom zaobchádzala ako s handrovou bábikou

Odhalila ju skrytá kamera.

Opatrovateľka sa správala k malému k malej Laile kruto.
Opatrovateľka sa správala k malému k malej Laile kruto. Foto: YouTube,Window to World

Opatrovateľku z Namíbie zachytila skrytá kamera. Rodičia iba deväťmesačnej Laily zostali zhrození, keď uvideli, akú starostlivosť venuje ich dcére. A k batoľaťu sa teda vôbec nesprávala láskavo.

Matka kameru nastražila do spálne po tom, ako si na tele dievčatka všimla modriny. A jej pochybnosti sa potvrdili. K malej Laile sa pestúnka správala dosť kruto. Namiesto toho, aby dieťatko položila do postieľky, ona ju schmatla, chytila iba za jednu ruku a doslova ju tam hodila ako handrovú bábiku. Napriek tomu, že bábätko srdcervúco začne plakať, opatrovateľka ľahostajne odíde z izby, ako by sa nič nedialo.


Dievčatko je našťastie v poriadku, ale jej matka sa stále nevie spamätať zo šoku. „Bolo to veľmi emotívne sledovať to, niekoľko dní som nemohla spať, jesť ani piť. Je ťažké si predstaviť, ako dlho to trvalo," povedala zronená matka pre Netwerk24. Rodina si opatrovateľku najala v máji tohto roku.

Matka neváhala a opatrovateľku nahlásila na políciu. Ženu zatkli a obvinili zo zneužívania detí, útoku a pokusu o vraždu. Súd zamietol jej prepustenie na kauciu, vo väzení zostane až do októbra.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?