12. 10. 2017 08:47 | MEXIKO/kacs

Otec uniesol a znásilňoval nevlastnú dcéru. Splodil s ňou deväť detí

Vtedy ešte školáčku naložil do nákladného auta, v ktorom predviedol ceremoniál, ktorý mal znamenať svadbu medzi ním a vystrašenou Rosalynn.

Tento muž uniesol a zneužíval vlastnú dcéru.
Tento muž uniesol a zneužíval vlastnú dcéru. Foto: Facebook/Mary Cummins

Rosalynn McGinnisová prežila peklo. Takmer 20 rokov bola väzeňkyňou nevlastného otca, ktorému slúžila ako sexuálna otrokyňa. Henri Michele Piette čelí obvineniu z únosu, väzenia a znásilňovania nevlastnej dcéry, ktorú uniesol zo školy v Oklahome, keď bolo dievčatku iba 11 rokov. Vtedy ešte školáčku naložil do nákladného auta, v ktorom predviedol ceremoniál, ktorý mal znamenať svadbu medzi ním a vystrašenou Rosalynn, informuje o desivom prípade Daily Mail.

Rosalynn odviezol do Mexika, kde ju každý deň znásilňoval. Za 19 rokov sa žene narodilo deväť detí. Nie je ale jasné, či je ich otcom práve tyran, nikto túto informáciu nikdy nepotvrdil.

ZDROJ: Facebook/Post Per Hour

Po Rosalynn pátrali policajti už po jej zmiznutí, pátracia akcia nikdy nepriniesla stopy, ktoré by viedli k odhaleniu jej únoscu. Otec však obťažoval už ich matku, ktorá aj s malou dcérou musela utiecť z domu a skončila v zariadení pre zneužívané ženy.

Piette mal niekoľko vlastných dcér, ktorým svoju väzenkyňu predstavil ako ich novú matku. Rosalynn po celý čas mlátil a týral. Nikdy tyranovi však od strachu o život a život svojich detí neutiekla. Muž Rosalynn nútil, aby všetkým klamala o tom, kto vlastne je.

ZDROJ Facebook/Mary Cummins

Po takmer 19 rokoch to už ale nemohla vydržať a našla pomoc na americkej ambasáde v Mexiku, kam odišla s deťmi. „Vedela som, že sa zbláznim alebo umriem. Musela som s tým niečo urobiť," popísala žena, ktorej sa podarilo utiecť v roku 2016. Teraz ale po prvýkrát o hrôzach, ktoré prežila, prehovorila.

Z Mexika odletela aj s ôsmimi deťmi. Deviaty potomok pred ich väzniteľom utiekol, rodina sa však už s ním stretla. „Bola som stále veľmi vystrašená, ale bola to veľká úľava, že už nikomu nemusím klamať," opísala týraná žena.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?