13. 10. 2017 11:18 | LEEDS/METRO

Obsadené! Matke zobral miesto v MHD kočík, v ktorom sedela mačka

Reakcia šoféra vás prekvapí. Dopravca teraz celú vec prešetruje.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto. Foto: Shutterstock/Sergey Ginak

Mama musela svojmu dieťaťu povedať, aby v autobuse stálo. Miesto pre kočík totiž obsadila žena, ktorá v ňom prevážala miesto dieťaťa veľkú mačku.

Mia Jade Wilson (26) sa prvým autobusom chcela odviesť aj s dieťaťom do Leedsu, keď jej vodič autobusu povedal, že buď nech zloží kočík a malé dieťa sa postaví alebo si počká na ďalší spoj, pretože miesta pre kočíky sú v autobuse obsadené.

Na tom by nebolo nič zvláštne, keby v jednom kočíku, ktorý mladej matke zaberal potrebné miesto, neležala veľká tučná mačka. Mia na to šoféra upozornila, no ten nereagoval. Pýtala sa, či dieťa nemá prednosť pred zvieraťom? Cestujúci iba prevracali očami, no nik nereagoval. Nehovoriac o tom, že kočík mala plný vecí.

Nakoniec sa Mia dohodla s "mačacou" mamičkou, že svoj kočík poskladá. Bolo jasné, že majiteľka mohla mačku preniesť v pelechu, ktorý je na to určený a nezaberať miesto matkám, ktoré majú dosť starostí so svojimi ratolesťami a miesto v autobuse potrebujú viac.

Otázkou zostáva, či šofér reagoval správne? Mal to byť on, kto vyzve ženu s mačkou, aby uvoľnila miesto pre dieťa. Dopravca oznámil, že prípad vyšetrí, napísal denník Metro.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?