Utorok 21.11. meniny má
°C
Bratislava zmeniť
18. 10. 2017 08:14 | AUBURNE/kacs

Dievčatko (†3) spadlo do odpadovej šachty pred obchodom, utopilo sa

Privolaní záchranári jej už nedokázali pomôcť.

Saddie Grace
Saddie Grace Foto: Facebook, WREG News Channel 3

Malo to byť príjemné rodinné predpoludnie, skončilo sa ale tragicky. Rodičia vzali svojich šesť detí na zmrzlinu do mesta, trojročné dievčatko ale spadlo do šachty pred obchodom, z ktorej sa nevedelo dostať von. Privolaní záchranári jej už nedokázali pomôcť.

Sadie Grace sa spolu s ďalšími dvoma súrodencami hrala pred zmrzlinárňou v alabamskom Auburne. Čakala, že jej rodičia Corrie a Tracy Andrewsovci prinesú zmrzlinu, ktorú svojim deťom sľúbili, informuje The Sun.

ZDROJ: Facebook/Elizabeth White

Rodinný výlet sa ale skončil tragicky. Malá Sadie sa prepadla do jamy, kam zmrzlináreň odčerpáva tuk a ďalšie nečistoty. Než ju dokázali svedkovia zo šachty vytiahnuť, dievčatko sa utopilo.

„Nepoznala som veselšie dieťa, ktoré by tak milovalo Boha celým svojím srdcom," vyhlásila Sadiina matka. „Som rád, že sme s ňou mohli stráviť aspoň tri roky. Naučila ma, ako byť šťastný a milovať život a ostatných ľudí," dodal otec.

ZDROJ: Facebook/WREG News Channel 3

Majitelia siete zmrzlinární, pred ktorou sa nešťastie stalo, vyjadrili na sociálnej sieti rodine sústrasť. „Poznali sme ich dobre, boli našimi častými zákazníkmi. Sme celkom zdrvení tým, čo sa stalo. Naše myšlienky smerujú i k mladému pracovníkovi, ktorý dievčatko oživoval. Tak ako my všetci, aj on je otrasený," napísali na facebooku.

Prípad začala vyšetrovať polícia. Sadiin strýko založil zbierku, aby získal dostatok peňazí na pohreb dievčatka.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?