Správy z vášho kraja:
07. 12. 2017 10:21 | BANGKOK/TASR

Thajská polícia zatkla štyroch členov klubu Hells Angels, obvinila ich z drogovej činnosti

Thajská polícia stále pátra po ďalších troch predpokladaných členoch tohto klubu z Austrálie.

Znak Hells Angels.
Znak Hells Angels. Foto: Reuters

Thajská polícia zadržala štyroch členov motorkárskeho klubu Hells Angels podozrivých z drogových prečinov, násilností a ohrozovania spoločnosti, oznámil vo štvrtok predstaviteľ polície dohliadajúcej na bezpečnosť a poriadok v tamojšom letovisku.

Troch Austrálčanov a Kanaďana zatkli v stredu vo významnom turistickom stredisku Phatthajá, ktoré je neslávne známe tým, že sa v ňom sústreďujú zahraničné gangy, priekupníci s drogami a pracovníci v sexuálnom priemysle. Letovisko sa nachádza asi 100 kilometrov juhovýchodne od hlavného mesta.

 

Dvoch zo zadržaných členov Hells Angels deportujú a ďalších dvoch obžalujú z drogových trestných činov. "Našli sa pri nich stopy kokaínu," vysvetlil Piyapong Ensarn z polície pre turizmus v letovisku Phatthajá, ktorého citovala agentúra Reuters. Podozrivých ani ich obhajcov sa skontaktovať nepodarilo, dodal Reuters.

Thajská polícia stále pátra po ďalších troch predpokladaných členoch tohto klubu z Austrálie. Britskému motorkárovi sa podarilo z Thajska utiecť skôr, než ho mohli zatknúť.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?