Správy z vášho kraja:
03. 01. 2018 13:06 | MALAGA/TASR

VIDEO: Pasažiera Ryanairu rozčúlilo čakanie, vystúpiť chcel po krídle lietadla

Polícia začala muža vyšetrovať pre narušenie bezpečnosti.

Poliak mal čakania po krk.
Poliak mal čakania po krk. Foto: TASR

Pasažier leteckej spoločnosti Ryanair, ktorý už nemal trpezlivosť čakať na vystúpenie z lietadla, prekvapil spolucestujúcich, keď využil núdzový východ a vyskočil z neho na krídlo stroja. Informovala o tom v stredu agentúra AP.

Prípad sa stal na Nový rok, 30 minút po pristátí lietadla v meste Malaga na juhu Španielska - stroj priletel z londýnskeho letiska Stansted, kde mal jeho štart takisto meškanie. Muž, údajne Poliak-päťdesiatnik, určitý čas sedel na krídle. Potom ho prehovorili, aby sa vrátil do lietadla, a medzitým zavolali letiskovú políciu. Tá ho po príchode zatkla, uviedla britská stanica BBC na svojej webovej stránke.

Spolucestujúci Fernando del Valle Villalobos nakrútil incident na video. Zároveň povedal, že počul, ako muž vraví, že má čakania už po krk. Muž najprv položil na krídlo svoju príručnú batožinu, nakoniec si sám sadol na okraj krídla. V pozadí videa bolo počuť smiech veľkého počtu ľudí.

Polícia v stredu oznámila, že začala muža vyšetrovať za narušenie bezpečnosti. A dodala, že muž nie je občanom Španielska. Spoločnosť Ryanair informovala, že prípadom sa teraz zaoberajú španielske orgány.

 

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?