Správy z vášho kraja:
11. 01. 2018 12:36 | MIAMI/pg

Mladá mamička sa podelila s trápením. Zverejnila fotku umierajúcej dcérky a otca

Dievčatku diagnostikovali jednu z najzákernejších foriem nádorov na mozgu.

Päťročná Braylynn so starým otcom.
Päťročná Braylynn so starým otcom. Foto: Facebook/AllyParker

Američanka Ally Parker z Floridy na sociálnu sieť Facebook zverejnila srdcervúcu fotografiu svojej päťročnej dcérky Braylynn ležiacej na nemocničnej posteli. Dievčatku napojenému na prístroje lekári diagnostikovali jednu z najzákernejších foriem nádorov na mozgu, napísal Telegraph.

Na tento druh rakoviny (DIPG) v súčasnosti neexistuje žiadna efektívna liečba, je odolná voči chemoterapii a podľa expertov je šanca na prežitie takmer nulová. Choré dievčatko však nie je najtragickejším prvkom na snímke. Na stoličke vedľa nej sedí jej plačúci starý otec, ktorý trpí ojedinelou nervovou poruchou postupne ničiacou časti nervového systému. 

Mama Ally trávi pri dcérke každú chvíľku.
Mama Ally trávi pri dcérke každú chvíľku. Foto: Facebook/AllyParker
 

„O niekoľko dní budem nútená pochovať toto krásne malé dievčatko. O mesiace, možno týždne zase svojho otca. Obaja moji hrdinovia zmiznú z môjho života, obaja v rovnaký rok. Ako sa nám to mohlo stať?" nedokázala udržať žiaľ Ally.

Aj napriek zúfalej situácii sa rodina nevzdáva, v Mexiku a Južnej Karolíne si zisťovali možnosti experimentálnej liečby. Braylynnina teta Shawnon založila online finančnú zbierku na získanie peňazí potrebných na spomínanú liečbu. „Moja sestra nie je pripravená vzdať sa svojej dcéry. Obe sú bojovníčky," dodala.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?