Správy z vášho kraja:
21. 02. 2018 10:33 | SOUL/TASR

Dvojnásobný strýko Kim? Sestra severokórejského lídra je údajne opäť tehotná

Kim Jo-džong svoje tehotenstvo vyzradila, keď počas pobytu v Soule pocítila nevoľnosť.

Sestra lídra KĽDR na olympiáde v Pjongčangu.
Sestra lídra KĽDR na olympiáde v Pjongčangu. Foto: TASR/AP Photo/Felipe Dana

Sestra severokórejského vodcu Kim Čong-una údajne čaká svoje druhé dieťa. Priznala to vraj počas nedávnej návštevy v Južnej Kórei, kde zúčastnila na otvorení Zimných olympijských hier 2018 v Pjongčangu. Úrady KĽDR ani Južnej Kórey túto informáciu zatiaľ nepotvrdili, informovala americká televízia Fox News.

Juhokórejský denník Korea Herald s odvolaním sa na svoje zdroje napísal, že Kim Jo-džong svoje tehotenstvo vyzradila, keď počas pobytu v Soule pocítila nevoľnosť. Nemenované zdroje pre juhokórejské denníky uviedli, že počas svojho pobytu v Južnej Kórei sa vyhýbala istým druhom potravín.

Médiá tiež upriamili pozornosť na jej voľné oblečenie, ktorým sa možno snažila skryť zväčšené tehotenské bruško. O rodine Kim Jo-džong sa veľa nevie, ale jej prvé dieťa sa údajne narodilo v roku 2015.

Fotografie alebo bližšie podrobnosti o tomto dieťati neboli zverejnené. Aj samotná Kim Jo-džong, ktorá v Severnej Kórei pôsobí na úrade propagandy, bola až donedávna v zahraničí neznáma. Na verejnosti sa doteraz neukázalo ani žiadne z údajných detí Kim Čong-una.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?