Správy z vášho kraja:
06. 03. 2018 12:25 | PRAHA/mih

Prvýkrát zverejnený telefonát Kramného! Tieto slová ho zrejme dostali do basy

Čo hovoril, keď mu zomrela žena a dcéra si vypočujte vo videu.

Petr Kramný
Petr Kramný Foto: Profimedia.sk

Podľa portálu tn.cz mohol práve tento telefonát uškodiť Petrovi Kramnému na súde. Sudkyňa v rozsudku uviedla, že milujúci otec a manžel by po smrti svojej rodiny nevolal do poisťovne.

Nahrávku tohto telefonátu zverejnil Spolok Šalamoun, aby dokázal, že ako chladnokrvný vrah rozhodne nepôsobil.

Opačný názor má však prezident Miloš Zeman, ktorý prehlásil, že práve telefonát ho presvedčil o vine. Rovnako ovplyvnil aj sudkyňu Renátu Gilovú, ktorá Kramného poslala na 28 rokov do väzenia.

„Obžalovaný hneď potom najskôr volá matke do Českej republiky a pýta sa jej, čo má robiť. Namiesto zabúchania na dvere vedľajšej izby a požiadania o pomoc nerobí nič, naopak vzápätí pokojne volá na asistenčnú linku poisťovne Allianz, má pripravené zmluvy a plynule komunikuje s operátorkou," píše sa v rozsudku.

Podľa rozsudku teda ide o chladnokrvného vraha, ktorý namiesto toho, aby sa snažil svoju manželku a dcéru zachrániť, zaujíma sa iba o peniaze. Podľa Spolku Šalamoun ide o klamstvo systému médií. Kramný na nahrávkach, ktorých časť spolok zverejnil, zmluvu iba hľadá a rozhodne ju nemá pripravenú.

Ďalej uvádzajú, že Kramný najskôr volal matke, potom búšil na dvere susedov, s ich pomocou zavolal lekára a políciu. Až potom mal volať do poisťovne.

 

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?