Správy z vášho kraja:
17. 04. 2018 10:55 | USA/jh

Honba na vrahyňu v USA: Zabila manžela, potom známu a ukradla jej identitu

Vyhliadla si náhodnú ženu, ktorá sa na ňu podobala a zavraždila ju.

Ann Riessová
Ann Riessová Foto: Lee County Sheriff's Office

Polícia v niekoľkých amerických štátoch pátra po žene, ktorá je podozrivá zo zabitia manžela a ženy, ktorej ukradla identitu, uvádza televízia BBC.

Ann Riessová (56) zatiaľ úspešne polícii uniká. Tá ju začala hľadať v súvislosti zo smrťou jej manžela Davida. Jeho telo našli v spoločnom dome 23. marca. Riessová hneď na to zmizla aj s 11-tisíc dolármi z manželovej spoločnosti.

Polícia ju podozrieva aj z vraždy Pamely Hutchinsonovej (59). Žena sa na vrahyňu podobala, a preto si ju vybrala. Polícia zverejnila aj video z pondelka, na ktorom sa obe ženy zhovárajú v bare. Krátko na to Pamelu zastrelila a ukradla jej identitu.

Svojej obeti vzala všetky doklady, kreditné karty aj auto. Potom odletela do mesta Corpus Christi v Texase.

Polícia aj médiá zverejnili jej fotografie, pretože žena je nebezpečná a môže byť ozbrojená. Aktuálne je v prestrojení a môže vyzerať ako všedná stará mama. Ľudia by sa mali mať na pozore, pretože polícia predpokladá, že by mohla vraždiť znova, najmä, ak už nebude mať peniaze.

Riessová je matka troch detí a má jedno vnúča. Polícia ju však označila za chladnokrvnú vrahyňu. V minulosti mala problémy s hazardom.


Komentáre ( 0)