Správy z vášho kraja:
25. 05. 2018 11:26 | DELRAY BEACH/kacs

Zdrogovaná matka mala halucinácie. S dvoma malými deťmi sa vyštverala na rímsu pod oknom

V daždivom počasí tam s nimi stála, až pokým znepokojení susedia nezalarmovali policajtov.

Mladá žena vážne ohrozila svoje dve malé deti.
Mladá žena vážne ohrozila svoje dve malé deti. Foto: Facebook/Delray Beach Police Department

Halucinogénna droga matke (23) dvoch malých detí úplne opantala mozog. Nikto netuší, prečo sa s ročným chlapcom a trojročným dievčatkom vyštverala na klzkú okennú rímsu. V daždivom počasí tam s nimi stála, až pokým znepokojení susedia nezalarmovali policajtov, informuje Daily Mail.

Záznamy z kamery floridských policajtov ukazujú, že žena odmietala pomoc, s deťmi sa do bezpečia vrátiť nechcela. Dvaja muži zákona zostali stáť pod oknami a boli pripravení zasiahnuť, ak by sa niekto z nich pošmykol a spadol z výšky. Reakcie nadrogovanej ženy boli totiž nevyspytateľné.

ZDROJ: Facebook/Delray Beach Police Department

Ženu prosili, aby vzala deti dovnútra. „Prosím, prosím, to je všetko, čo chceme, aby ste urobili," vyzývali ženu. Paranoidná matka však nepočúvala. Obe malé deti boli vyplašené a kričali. Chlapček bol holý, na sebe mal iba plienku a dievčatko legíny bez trička.

Policajtom sa podarilo dostať do domu a cez druhé okno sa priblížili k matke. „Je to v poriadku, sme polícia, sme tu, aby sme vám pomohli," prihovárali sa jej. "Chcem vidieť tvoj odznak, ste policajt?" opýtala sa nedôverčivá matka.

Policajt sa legitimoval, žena mu však aj tak neverila. "Nie, nepíše sa tam, že ste policajt," odpovedala.

Aj napriek protestom matky sa nakoniec podarilo dostať všetkých do bezpečia. Žena skončila v zariadení pre duševne chorých. V konečnom dôsledku však môže čeliť trestnému stíhaniu. O deti sa postarali sociálni pracovníci.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?