06. 06. 2018 10:15 | TEXAS/rd

Ako 3-ročná prišla o otca, teraz ju jeho kolegovia takto prekvapili

Otec Jesse bol šerifom a zomrel počas zásahu v roku 2003.

Gloriu odvádzajú na maturitu kolegovia jej zosnulého otca.
Gloriu odvádzajú na maturitu kolegovia jej zosnulého otca. Foto: Reprofoto: YouTube/KENS 5

Gloria Garzaová si svoju maturitu zrejme zapamätá do konca života. Dcéru zosnulého otca Jesseho na ceste na strednú školu v texaskom San Antoniu sprevádzal okrem davu ľudí aj obrovský zástup mužov zákona. Píše portál foxnews.com .

Otec Jesse bol šerifom a zomrel počas zásahu v roku 2003, Gloria mala v tom čase len tri roky. Poslanci s kanceláriou šerifa v mestečku Bexar County sa rozhodli uctiť si jeho pamiatku úžasným spôsobom.

Na ceste k jej doteraz najťažšiemu životnému kroku ju držiac za ruku sprevádzal jeden z členov polície Javer Salarez. "Je jedno, či ste ho poznali alebo nie. Všetci nosíme rovnakú uniformu, rovnaký odznak. Viem, že keby tu Jesse bol, urobil by presne to isté," povedal.

Dojatá dcéra si síce svojho otca veľmi nepamätá, avšak príbuzní jej ho často pripomínajú. "Doma mi hovoria, že som úplne ako on, mám rovnakú chôdzu a hovorím presne ako on. Viem, že je na mňa pyšný za to, kto som," hovorí čerstvá maturantka, ktorá chce študovať na vysokej škole biológiu a verí, že sa jedného dňa stane lekárkou.


Zdroj: YouTube/KENS 5

Komentáre ( 0)