Správy z vášho kraja:
11. 07. 2018 17:53 | EXUMAS/kc

Na modelku počas pózovania zaútočil žralok. Jej reakcia vás prekvapí

Otec jej priateľa bol síce poriadne vystrašený, ale aj napriek tomu sa mu podarilo urobiť sériu snímok, zachytávajúcich celý incident.

Modelku napadol žralok.
Modelku napadol žralok. Foto: Instagram/katarinazarutskie

Americká modelka Katarina Zarutskie, ktorá sa preslávila najmä na Instagrame, má za sebou hororový zážitok. Počas rodinnej dovolenky na ostrovoch Exumas, ktoré sú súčasťou Bahám, sa odvážne dievča rozhodlo pózovať fotografom v mori medzi žralokmi.

Katarina sa ich nebála, lebo vedela, že žraloky fúzaté nie sú agresívne a na človeka zaútočia iba vo výnimočných prípadoch.

Do mora išla aj napriek nesúhlasu rodiny jej priateľa. Najskôr iba stála v plytkej vode, no potom sa rozhodla zariskovať a ľahla si na hladinu s roztiahnutými rukami. Po chvíli pocítila prudkú bolesť - žralok sa jej zahryzol do ruky a stiahol ju do vody. Po pár sekundách sa jej podarilo zo zovretia vyslobodiť. Väčšina ľudí by v takej situácii začala panikáriť, no mladé dievča zachovalo pokoj - chytilo si krvácajúcu ranu a opatrne vyšlo na breh.

Mala veľké šťastie, že na ňu nezaútočili aj ostatné žraloky. Krvácajúca rana totiž dokáže prebudiť inštinkt predátora aj v inak nie až tak nebezpečnom druhu parýb.

Otec modelkinho priateľa bol síce poriadne vystrašený, ale aj napriek tomu sa mu podarilo urobiť sériu snímok, zachytávajúcich celý incident.

Katarine síce ranu v nemocnici zašili, no ešte ju čaká malá operácia, pri ktorej jej z ruky odstránia úlomky žraločích zubov. V prípade, ak nepodstúpi plastickú operáciu, na ruke jej zostane poriadna jazva. 

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?