Správy z vášho kraja:
09. 11. 2018 11:17 | PRAHA/tvnoviny.sk

Priateľ popálenej youtuberky prvýkrát prehovoril: Prezradil, ako je na tom Týnuš zdravotne

Príjemný večer v reštaurácii skončil katastrofálne, mladé dievča skončilo s popáleninami v nemocnici.

Kristýna Třešňáková
Kristýna Třešňáková Foto: Instagram/@tresnickova

Prvýkrát od nehody v tureckej reštaurácii prehovoril priateľ vážne popálenej českej youtuberky Týnuš Třešničkovej. Opísal vypäté dojmy z prvých chvíľ po incidente a tiež, ako je na tom mladé dievča zdravotne, píše tn.cz.

Kristýna Třešňáková alias Týnuš Třešničková vyrazila so svojím priateľom Viktorom Hajíčkom na dovolenku do Turecka. Chceli si užiť príjemný večer v reštaurácii, namiesto toho skončili s popáleninami v nemocnici. Kým Týnuš je stále ešte v Turecku, jej priateľ sa už vrátil späť do Českej republiky.

"Bola to taká nešťastná náhoda. Na celej tej situácii boli najhoršie tie prvé dojmy a v podstate to, čo sa začalo diať po tom incidente. Tá neistota, ako to dopadne, či sa nám podarí sa dostať do tej správnej nemocnice," opísal Hájíček, ktorému sa zranenia po ohni na tvári a rukách už takmer zahojili.

Hoci sa Hajíček už vrátil späť do Českej republiky a k svojej práci, snaží sa Týnuš podporovať, čo to ide. "Lietam za ňou do nemocnice každý druhý víkend, kedy s ňou trávim zhruba dva až tri dni," povedal Hajíček.

Týnuš by sa mohla podľa neho zase čoskoro vrátiť k svojej práci a ku komunikácii s fanúšikmi. "Týnina tvár, ktorá je pre ňu absolútne dôležitá, je už úplne v poriadku. Je to každý deň lepšie a lepšie, takže predpokladáme, že Vianoce a Silvester budeme už tráviť spolu v Čechách," opísal priateľ youtuberky.

Komentáre ( 0)