05. 07. 2017 07:30 | ANGLICKO/dg

Drzý šofér zabral štyri parkovacie miesta. Jeho vysvetlenie ľudí ešte viac rozzúrilo

Keď sa fotka jeho desaťročného auta objavila na Facebooku, bol šťastím celý bez seba a kontroverznú techniku parkovania sa rozhodol objasniť.

Fabio Silva
Fabio Silva Foto: Facebook/Fabio Silva

Tomuto sa povie poriadny trúfalec. Portugalčan Fabio Silva žijúci v meste Spalding v anglickom Lincolnshire sa vybral na sobotňajší nákup do miestneho supermarketu. Svoje auto zaparkoval pred obchodom. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby nezabral štyri parkovacie miesta. O bizarnej situácii informuje Lincolnshire Live.

Zdroj: Facebook/spotted.spalding

Keď sa fotka jeho desaťročného auta objavila na Facebooku, bol šťastím celý bez seba a kontroverznú techniku parkovania sa rozhodol objasniť. Fabio jednoducho chcel, aby ho všetci pochopili. Portugalčan chcel svojským spôsobom predísť poškodeniu svojho tátoša.

„Nič sa nevyrovná parkovaniu cez štyri parkovacie miesta. Prepáčte, že som nechcel, aby mi nejakí idioti zruinovali moje potešenie a pýchu,“ napísal pod fotku. Nato ho hneď jeden komentujúci vysmial. Boli však aj takí, ktorí sa mladíka zastali. „Keď vidím niektorých ľudí, ako otvárajú dvere na svojich autách, neviním ho za to, že takto parkoval,“ napísal jeden na Fabiovu obranu.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?