03. 01. 2018 14:30 | BRATISLAVA/TASR

Prinášame vám výber najzaujímavejších udalostí roka 2017 zachytených objektívom

Okrem iného tu nájdete aj poďakovanie slovenských fanúšikov dánskym hokejistom za pomoc pri záchrane v elitnej kategórií MS v hokeji.

Slovenskí fanúšikovia 16. mája 2017 ďakujú Dánom za našu záchranu v elitnej A-skupine.
Slovenskí fanúšikovia 16. mája 2017 ďakujú Dánom za našu záchranu v elitnej A-skupine. Foto: TASR
Premiér Robert Fico a ministerka pôdohospodárstva Gabriela Matečná v Drahovciach 11. júla 2017 počas žatevného výjazdu.
Andrej Kiska počas prijatia do baníckeho stavu počas Salamandrových dní v Banskej Štiavnici 7. septembra 2017.
Strapce odrody Pálava, ktorá je určená na neskorý zber pri obci Bojničky pri Hlohovci. (2. decembra 2017)

Vlaňajší rok priniesol veľa smutného, ale aj dobrého. Fotoreportéri Tlačovej agentúry Slovenskej republiky (TASR) zachytili nezabudnuteľné momenty z politiky, kultúry i bežného života na Slovensku. 

Na snímke z 20. apríla 2017 v Dvorníkoch zadymovanie vinohradu, ktoré má uchrániť vinič pred hroziacim mrazom.
Na snímke z 20. apríla 2017 v Dvorníkoch zadymovanie vinohradu, ktoré má uchrániť vinič pred hroziacim mrazom. Foto: TASR
 

V našej fotogalérii, ktorú sme vybrali z agentúrnych fotiek, možno nájsť okrem iného aj poďakovanie slovenských fanúšikov dánskym hokejistom za pomoc pri záchrane v elitnej kategórií MS v hokeji, zadymovanie slovenských vinohradov, ktoré ich malo chrániť pred aprílovými mrazmi či pokus o zápis do Guinnessovej knihy rekordov v počte pripravených druhov šišiek na X. ročníku Pilišskej kavalkády a šiškového festivalu v severomaďarskej obci Mlynky.

Šišky pripravené na zápis do Guinnessovej knihy rekordov v severomaďarskej obci Mlynky (Pilisszentkereszt) - 25. februára 2017.
Šišky pripravené na zápis do Guinnessovej knihy rekordov v severomaďarskej obci Mlynky (Pilisszentkereszt) - 25. februára 2017. Foto: TASR
 

Určite krásnou je aj momentka, ktorá zachytáva prezidenta Andreja Kisku počas jeho slávnostného prijatia do baníckeho stavu počas Salamandrových dní v Banskej Štiavnici.

Andrej Kiska počas prijatia do baníckeho stavu počas Salamandrových dní v Banskej Štiavnici 7. septembra 2017.
Andrej Kiska počas prijatia do baníckeho stavu počas Salamandrových dní v Banskej Štiavnici 7. septembra 2017. Foto: TASR
 

Všetky fotografie nájdete v galérii.

Komentáre ( 0)

 


Už ste čítali?