16. 04. 2018 09:00 | BRATISLAVA/PR článok

Nakúpte v hobbi a hrajte o 500 € poukážky na zážitky či dovolenku

Zútulníte si bývanie či pripravte záhradu na novú sezónu a ešte za to získajte skvelé ceny.

V hobbi nájdete najčastejšie žiadané potreby pre dom či záhradu.
V hobbi nájdete najčastejšie žiadané potreby pre dom či záhradu. Foto: Zľavomat.sk

Slovenská sieť hobbi sa špecializuje na rýchle a pohodlného nákupy pre domácich kutilov, ale aj pre všetky dámy, ktoré majú záujem vylepšovať svoje bývanie.

Slovenská sieť hobbi.
Slovenská sieť hobbi. Foto: Zľavomat.sk
 

V hobbi nájdete najčastejšie žiadané potreby pre dom či záhradu. To znamená viac 20-tisíc druhov tovaru v 4 základných oddeleniach.

Sekcia stavebníctva a náradia sa zameriava na požiadavky všetkých majstrov, stavby aj renovácie. Dom a záhrada naopak záujmu milovníkov dekorácií, bytového textilu, kvetín a záhradkárov.

Ako sa zapojiť do súťaže?

Ak rozmýšľate nad zmena či prerábkami v domácnosti, tak teraz máte o motiváciu  navyše! Ak od dnes až do 10.5.2018. nakúpite v ktorejkoľvek predajni hobbi na Slovensku nad 20€, tak sa môžete zapojiť do žrebovania o 500 € poukazy na nákup na Zlavomat.sk.

biely.png
biely.png
 

Na Zľavomate nájdete viac ako 1800 ponúk každý deň aj bohatý výber rôznych kategórii ako napríklad: dovolenky, masáže, adrenalínové či relaxačné zážitky, jedlo aj módu a tovar. Takže určite nebudete mať problém vybrať si na čo vašu výhru využije.

Kde všade nájdete predajne hobbi?

Aktuálne nájdete po celom Slovensku 6 predajní hobbi – konkrétne ide o mestá Malacky, Senica, Dunajská Streda, Nové Zámky, Levice, Ružomberok. Do súťaže sa môžete zapojiť nákupom v ktorejkoľvek z nich. A dobrá správa je, že sa môžete zapojiť aj viacerými nákupmi, aby ste zvýšili šancu pri žrebovaní. Tovar si môžete vyhliadnuť aj v online obchode ehobbi.sk.

Viac o súťaži nájdete aj na magazíne Inšpiromat.

Komentáre ( 0)