06. 09. 2016 17:15 | www.markiza.sk

Sledujte premiéru Ostrova spolu s Mariánom Mitašom!

Marián Mitaš sa s vami podelí o najaktuálnejšie informácie priamo počas vysielania.

Moderátor Ostrova bude počas vysielania premiérovej epizódy online.
Moderátor Ostrova bude počas vysielania premiérovej epizódy online. Foto: TV Markíza

Dlho očakávaná dobrodružná šou Ostrov má premiéru už dnes večer o 20:30 na obrazovkách televízie Markíza. Štart adrenalínového dobrodružstva bude navyše okorenený špeciálnym bonusom.


Moderátor Marián Mitaš si totiž úvodnú epizódu pozrie priamo s vami. Počas vysielania prvej časti bude online odpovedať na divácke otázky a podnety na oficiálnej stránke Ostrova na Facebooku a počas reklamných brejkov sa môžete tešiť aj na live stream, kde vám Marián ponúkne ďalšie exkluzívne informácie o dianí na Ostrove. A to ešte nie je všetko, online budeme aj prostredníctvom našej mobilnej aplikácie, kde môžete súťažiť o jedinečnú cenu!

CF64GB_0028.jpg
CF64GB_0028.jpg Foto: TV Markíza
 

Moderátora šou sme dnes privítali aj v štúdiu Telerána. Spolu s kreatívnym producentom a režisérom Samom Jaškom prezradili detaily z nakrúcania.

Azúrové more, biele piesočné pláže a tropické slnko, ... aj tento raj na zemi má ale svoje temné stránky! Džungľa ukrýva množstvo divých živočíchov a je plná nebezpečných hadov! Jedným z nich je smrteľne jedovatý had, prezývaný "7 sekúnd" a stretnúť ho na Filipínach nie je také nemožné - stalo sa to aj Mariánovi Mitašovi. Ako sa zachoval? Spanikáril alebo zachoval chladnú hlavu? Pozrite si to vo videu!

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z