13. 02. 2017 13:00 |

Tento muž prenikol do mysle Lenky Šóošovej

Nebudete veriť vlastným očiam!

Jakub Kroulík
Jakub Kroulík Foto: Internet

„Mentalista je psychologický kúzelník, ktorý ako rekvizitu používa vás a vašu myseľ." hovorí Jakub Kroulík, ktorý premenil slová na činy a predviedol, čo dokáže.


Naživo v štúdiu Telerána vyzval moderátorku Lenku Šóošovú, aby pokrčenú vreckovku vložila pod jeden z piatich hrnčekov, zatiaľ čo on sa k nej otočil chrbtom. Následne bez zaváhania zistil, pod ktorým hrnčekom sa vreckovka schovávala. Ako to dokázal? „V žiadnom prípade netvrdím, že mám paranormálne schopnosti. Celé je to len o pozorovaní. Ja síce rozprávam o energiách a tvoju pozornosť zameriavam na hrnčeky, ale v skutočnosti len pozorne sledujem tvoje reakcie a signály, na základe ktorých dedukujem správne riešenie." vysvetľuje Jakub. Nie je v tom žiadna finta ani podvod. Všetko sa odohráva v hlave, do ktorej sa mentalista dokáže veľmi šikovne dostať.


Pri druhom pokuse pritvrdil a na rad prišiel oheň a bábika. Ako to dopadlo? Pozrite si video.

 

Jakub Kroulík sa mágii venuje už viac ako 15 rokov. Vyštudoval Husitskú teologickú fakultu UK v odbore religionistika. Je majstrom ČR v modernej mágii v kategórii manipulácie, víťaz súťaže profesionálnych kúzelníkov v mikromágii „Fechtnerov memoriál", člen rady českého magického zväzu, spoluorganizátor akcie Paranormálna výzva a dlhoročný člen Magickej lóže. Od roku 2007 prednáša študentom, policajom a bezpečnostným agentom predovšetkým na tému klamstiev a čítania ľudskej mysle.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z