08. 05. 2014 19:01 | BRATISLAVA/TV Markíza

Zo slobody sa tešili pár hodín. Bankomatová mafia za mrežami!

Posadili ich späť za mreže za krádeže iných bankomatov.

Bankomatová mafia, Ján Golis.
Bankomatová mafia, Ján Golis. Foto: TV Markíza
Slobodu si dlho neužili. Traja muži, podľa obžaloby členovia bankomatovej mafie, sú späť za mrežami. Ján Golis s partiou sa dostali von z väzby pre chybu sudcu. Prokuratúra ich ale posadila späť, tentokrát za krádeže iných bankomatov.

Bankomatová mafia, Ján Golis.
Bankomatová mafia, Ján Golis. Foto: TV Markíza
 

Traja údajní členovia bankomatovej mafie ešte včera oslavovali, že sú prepustení z väzby no a radosť im dnes prekazilo policajné komando. Dvoch z nich zatkli v Seredi.

No a Jána Golisa zatkli kukláči dokonca v bratislavskom nákupnom centre tesne pred obedom. Takýto scenár vraj ani jeden z nich nečakal, ešte včera sa Golisova mama tešila z prepustenia.

Partička vraj aj bujaro oslavovala, svedkovia hovoria, že počuli aj streľbu do vzduchu.

No dnes je všetko inak. Podľa našich informácii ich prokuratúra dala zatknúť za krádeže bankomatov v susednom Česku a Rakúsku, vraj aj tam ukradli štyri bankomaty.

Prokuratúra si tieto skutky držala ako eso v rukáve a vytiahla ich práve dnes, keď si prepustení z väzby začali užívať stíhanie na slobode. Advokát obžalovaných tvrdí, že je to účelové.

Z celej údajnej bankomatovej mafie si slobodu užívajú len dvaja. Martin Danihel a Peter Taufer sú od roku 2011 na úteku a pátra po nich Interpol. Taufer sa podľa neoverených informácií skrýva niekde v Paname, jeho kamarát vraj tiež putuje po stredoamerických štátoch.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce