01. 06. 2014 19:43 | BRATISLAVA/Soňa Juricová

Kúzelník a penová diskotéka vďaka Nadácii TV Markíza

Aj toto mohli deti vidieť na MDD v areáli v našej televízii.

fasdfasfa.jpg
fasdfasfa.jpg

Chýba im to, čo zdravé deti z usporiadaných rodín považujú za úplne normálne. Napriek tomu sa smejú, tešia sa z každej maličkosti a túto radosť sú schopné ešte rozdávať.

MDD v TV Markíza
MDD v TV Markíza Foto: TV Markíza,
 

Dnešný deň patril deťom, ktoré sa tešili z kúzelníka, žonglérov či penovej diskotéky tak, že by im to mnohí z nás mohli závidieť.

Keby tak nikdy neskončil. Hodnotili dnešný deň deti z detských domov, krízových centier a iných inštitúcií, ktoré pomáhajú deťom v núdzi.. Vďaka nadácii televízie Markíza to dnes v Záhorskej Bystrici ožilo.

Nadácia televízie Markíza má nové programové zameranie na deti a niekoľko oblastí, oblasť vzdelávania, podpora talentov. A tých tu nebolo málo. Deti mali možnosť postaviť sa na pódium a ukázať čo v nich je.

Nový štart Nadácie Markíza

Podujatie „Deň detí s Nadáciou Markíza", ktoré odštartovalo nové aktivity, organizovali pre deti z partnerských a spriatelených organizácii našej Nadácie, ktoré venujú podpore a pomoci deťom, ktoré to potrebujú, majú neľahký osud alebo sú iným spôsobom v núdzi.

Cieľom bolo pripraviť pre deti nezabudnuteľný deň plný zážitkov a zábavy, kedy pocítili, že sa o ne niekto zaujíma a chce im dopriať aspoň na ten jeden deň šťastie, aké si zaslúžia.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce