01. 04. 2015 15:05 | BRATISLAVA/TASR

Zvoľte si najkrajšie mesto a obec Slovenska. Tu sa dozviete viac

Taktiež môžete hlasovať za svojho primátora, či starostu.

Panoramatická foto mesta Púchov
Panoramatická foto mesta Púchov Foto: puchov.sk

Súťaž o Najkrajšie mesto a obec Slovenska vyhlasuje už ôsmy rok portál SLOVAKREGION. Siedmy ročník súťaže prebieha od 1. apríla do 31. októbra a je určený pre všetkých, ktorí majú záujem podporiť mestá a obce Slovenska.

Hlasovať za mesto/obec je možné pomocou hlasovacieho banera, ktorý je umiestnený pod prezentáciami miest a obcí. Po pridaní hlasu sa mestu/obci pripočíta jeden hlas. Rozhodnúť sa môže každý individuálne, čo znamená, že je možné hlasovať podľa svojho bydliska, sympatií alebo si vyberať miesto, kde sa vám páči.

Musíte sa zaregistrovať

Súťaží sa v kategóriách Najkrajšie mesto Slovenska 2015 a Najkrajšia obec Slovenska 2015. Do súťaže sa majú právo prihlásiť osoby prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk.

Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia a každý užívateľ musí mať kompletne vyplnené údaje. Hlasovať za jedno a to isté mesto/obec je možné maximálne raz za hodinu (to znamená, že jedno a to isté mesto/obec dostane od jedného hlasujúceho maximálne 24 hlasov denne). Hlasovať je možné za viac miest a obcí v priebehu jednej hodiny.

V súťaži zvíťazí mesto/obec, ktoré získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas. Výsledky budú zverejnené 5. novembra napoludnie.

Zvoľte si najlepšieho primátora a starostu

Portál SLOVAKREGION prináša piaty rok aj doplnkovú súťaž o Primátora/Starostu Slovenska.

Štvrtý ročník súťaže prebieha od 1. apríla do 31. októbra a súťaží sa v kategóriách Primátor Slovenska 2015 a Starosta Slovenska 2015. Kto má záujem podporiť svojho primátora či starostu, musí zaslať krátky popis s jeho kladnými aktivitami a úspešnými projektmi, ktoré vykonal pre svoje mesto alebo obec.

Popis je možné zaslať pomocou banera, ktorý je umiestnený pod každou prezentáciou mesta/obce. Na konci súťaže bude zo všetkých zaslaných popisov - podporných hlasov, vybratý primátor/starosta, ktorý svojimi aktivitami a realizovanými projektmi najviac prispel k rozvoju svojho mesta alebo obce. Aj tieto výsledky budú zverejnené 5. novembra napoludnie.


VIAC Z Domáce