29. 04. 2015 19:15 | ŠTÚROVO/TVMarkíza

Žena, ktorá susedov otravuje hlasnou hudbou, opäť prekvapila

Na ulici z obavy pred nepokojmi pre prisťahovalcov mesto posilnilo policajné hliadky.

19 LV Spievajuci dom .transferweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg
19 LV Spievajuci dom .transferweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg Foto: TV Markíza

To, čo sa deje na juhu Slovenska, nemá obdobu. Obyvateľom Košútovej ulice v Štúrove už 14-rokov znepríjemňuje život suseda. Z reproduktorov na jej dome im neprestajne púšťa hlasnú hudbu. Operné árie počúvajú obyvatelia ulice od šiestej ráno až do desiatej večer. A to každý deň bez prestávky. Vraj z pomsty za brechot psov. Tomu ale verí málokto.

Hudbu sprevádza aj nepríjemný piskot z nekvalitných reproduktorov. Žena však dodržiava decibely a nočný pokoj, takže nepácha trestný čin a nikto jej nič nemôže. Majiteľka domu síce sľúbila, že keď bude nový primátor, hudbu zastaví. A hoci je nový primátor, hudbu púšťa ďalej.

 

Namiesto toho spravila niečo prekvapujúce. Podala inzerát, že svoj pozemok ponúkne vyslovene rómskej rodine. A to aj urobila. Tento týždeň si tam prisťahovalci z košického Luníka postavili drevený príbytok. Vybavili si už aj trvalý pobyt.

Majiteľka domu s nami nekomunikovala. Na ulici z obavy pred nepokojmi pre prisťahovalcov mesto posilnilo policajné hliadky. Primátor sa pokúsi neuveriteľnú situáciu znova riešiť.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce