08. 10. 2015 19:20 | BRATISLAVA/TV Markíza

Parkovala na chodníku v Bratislave. Ľudia sa jej pomstili

Podnikateľovej žene niekto viackrát poškriabal auto.

Záznam zo skrytej kamery
Záznam zo skrytej kamery Foto: TV Markíza,

Vandalovi prešiel cez rozum. Podnikateľovi za bieleho dňa ktosi zničil auto. Keď si ryhu na luxusnom vozidle objavil druhý raz, nastražil pascu. Tá síce zabrala, má to však háčik.

Podnikateľova manželka parkuje na chodníku a práve to môže byť jablkom sváru. No muž tvrdí, že je tam dosť miesta aj pre chodcov. „Bolí ma to, že ľudia sa takto správajú. Konkrétne toto auto je už druhý raz poškriabané v priebehu troch mesiacov. Zdá sa mi to troška pritiahnuté za uši," povedal poškodený podnikateľ Branislav Očenáš.

Keď podnikateľovej manželke zničili auto druhýkrát, rozhodli sa sem nainštalovať kamerový systém. Muž na zázname si ale kamery zrejme vôbec nevšimol. Na polícii podal trestné oznámenie a odovzdal im aj video. Zatiaľ nikoho neobvinili. „V danej veci bolo dňa 6.10.2015 začaté trestné stíhanie pre prečin poškodzovania cudzej veci , hrozí mu jeden rok," povedala policajná hovorkyňa Lucia Miháliková.

Podnikateľ si myslí, že muž, ktorý im poškriabal auto, býva niekde blízko. Po jeho totožnosti pátrali na vlastnú päsť. No obyvatelia paneláku v Dúbravke ho vraj nikdy v živote nevideli.

Viac v reportáži Zuzany Ondruškovej

 


VIAC Z Domáce