05. 11. 2015 19:20 | KOŠICE/TV Markíza

Bolo UFO nad Košicami reálne? Vyjadril sa odborník

Autor videa síce tvrdí, že svetlá na oblohe videli viacerí, no my sme nikoho nenašli.

19ke_ufo_ako_ofajc[0]_TFF.xferweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg
19ke_ufo_ako_ofajc[0]_TFF.xferweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg Foto: TV Markíza

Nad Košicami vraj preletelo UFO. A to nie jedno, ale hneď niekoľko. Tvrdí to muž, ktorý počas dušičiek nakrútil video s čudesnými blikajúcimi svetlami. O tom, či je to pravda, sa však dá pochybovať.

Petrovi, autorovi videa, sme telefonovali. Pracuje v Prahe a stretnúť sa s ním nedalo. Tvrdil však, že video je autentické. Keď sme ho požiadali o rozhovor, vypol telefón.

Ufológ nepochybuje o tom, že na záberoch sú neidentifikovateľné lietajúce predmety, teda UFO. „Poslednú dobu sa takýchto objektov objavilo viac, konkrétne v Trnave a v Bratislave," vyjadril sa ufológ Miroslav Karlík.

Autor videa síce tvrdí, že svetlá na oblohe videli viacerí, no my sme nikoho nenašli. Odborník na špeciálne efekty podobné video vyrobí za pár minút. Internet je plný falošných správ o mimozemšťanoch. Videá rôznych kozmických lodí nájdete ľahšie ako čokoľvek iné.

Ako hovorí Fox Mulder, pravda je niekde tam vonku, vo hviezdach. Ak teda veríte v existenciu mimozemských bytostí, určite sme vás ani touto reportážou nepresvedčili o opaku.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce