11. 02. 2016 13:46 | BRATISLAVA/TASR

SNS: Predvolebná kampaň nespĺňa princípy férovej súťaže

"Namiesto prezentovania programov, ktoré niektoré politické strany verejnosti nepredložili, sme skôr svedkami osobných šarvátok," upozornil podpredseda SNS Anton Hrnko.

Na snímke zľava prvý podpredseda Slovenskej národnej strany (SNS) Jaroslav Paška, predseda SNS Andrej Danko a podpredseda SNS An
Na snímke zľava prvý podpredseda Slovenskej národnej strany (SNS) Jaroslav Paška, predseda SNS Andrej Danko a podpredseda SNS An Foto: TASR

Aktuálna predvolebná kampaň nespĺňa podľa mimoparlamentnej Slovenskej národnej strany (SNS) princípy férovej volebnej súťaže medzi politickými subjektmi, ktoré sa uchádzajú o dôveru voličov.

"Namiesto prezentovania programov, ktoré niektoré politické strany verejnosti nepredložili, sme skôr svedkami osobných šarvátok," upozornil podpredseda SNS Anton Hrnko s tým, že národniari sa do kampane nezapoja inak ako prezentovaním svojho volebného programu.
Ako strana, ktorá sa zmenila zvnútra - a dokázala tým, že sa to dá - chce zmeniť aj Slovenskú republiku. Predkladáme slušnú a odbornú politiku, ktorá sa bude starať najmä o problémy občanov, riešiť pálčivé spoločenské otázky a posúvať spoločnosť viac k prosperite," avizoval Hrnko.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce