24. 02. 2016 17:05 | BANSKÁ BYSTRICA/TV Markíza

Dvaja muži vykradli herňu. Jeden objímal krupiérku, druhý lúpil

Ak ich poznáte, alebo sú vám povedomí, kontaktujte políciu.

160224_herna_foto_4327104.jpg
160224_herna_foto_4327104.jpg Foto: TASR

Najskôr lesť, potom objatie. Dvaja maskovaní muži sa v banskobystrickej herni správali naozaj netradične. Zatiaľ čo jeden kradol, druhý objímal krupiérku na gauči. Oboch teraz hľadajú policajti.

Lupiči si boli najskôr obzrieť terén. V herni však boli ešte ľudia, preto prišli po dvoch hodinách znovu. Medzitým sa prezliekli. Zrejme tušili, že na mieste budú bezpečnostné kamery, preto si tvár zakrývali kapucňami a rukami.

Jeden z páchateľov zozadu chytil pracovníčku herne a zabránil jej v pohybe. Druhý zatiaľ prešiel za barový pult, odkiaľ ukradol peňaženku a z trezora ďalšiu finančnú hotovosť. Dokopy ukradli takmer 5-tisíc eur.

 

Trvalo to len niekoľko minút, po celý čas si dôsledne zakrývali tvár. Potom z herne vybehli. Dvadsaťročná krupiérka Lenka dala na druhý deň výpoveď. Podobnú prácu vraj už nikdy nechce robiť.

Muži majú podľa polície dvadsať až tridsať rokov a sú zavalitejšie postavy. Jeden meria zhruba 170 a druhý asi 190 centimetrov. Ak ich poznáte, alebo sú vám povedomí, kontaktujte políciu.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce