24. 03. 2016 19:20 | KROMPACHY/ TV Markíza

Babka z Krompách mala riešiť šarvátku drasticky. Chlapcovi vraj obúchala hlavu o stenu

Incident sa mal stať v jednom z panelákov na krompažskom sídlisku. Chlapec prišiel domov s plačom a už sa necítil dobre.

chlapec.jpg
chlapec.jpg

Dôchodkyňa zo Spiša mala detskú šarvátku vyriešiť drastickým spôsobom. Jedenásťročnému chlapcovi vraj obúchala hlavu o stenu a on s ľahkým krvácaním do mozgu skončil v nemocnici. Šesťdesiattriročná žena všetko popiera. Prípad už majú v rukách vyšetrovatelia.

"Som si myslela, že aj ja skončím v nemocnici. Veď mi skoro prizabila syna," hovorí s plačom chlapcova mama.

Incident sa mal stať v jednom z panelákov na krompažskom sídlisku. Chlapec prišiel domov s plačom a už sa necítil dobre. Všetko povedal mame. "Že ho počkala v činžiaku, napadlo ho a trepala mu hlavu o stenu. Je tam aj svedok, kamarát, ktorý vyšetrovateľom potvrdil, že je to tak," hovorí mama.

Policajti na Spiši začali okamžite konať. "Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície vedie trestné stíhanie pre zločin ublíženia na zdraví spáchaného v štádiu pokusu," potvrdila nám policajná hovorkyňa

Keďže ide o detského pacienta, viac prezradiť nechceli. Mimoriadne struční ostali aj zdravotníci. "Pacient bol hospitalizovaný na chirurgickom odddelení nemocnice Krompachy," povedala

Našli sme aj pani, ktorá mala chlapca v paneláku napadnúť. Tá ale odmieta, že by chlapca obúchala o stenu.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce