12. 04. 2016 19:00 | ŽILINA/TV MARKÍZA

Onkologickí pacienti v Žiline sa na svoje oddelenie nemohli dostať

Nemocnica tvrdí, že o oprave informovala svojich zamestnancov.

19 ZA Onkologia patalie.transferweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg
19 ZA Onkologia patalie.transferweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg

Onkologická pacientka zažila v Žilinskej nemocnici nepríjemné prekvapenie. Keď sa chcela dostať na svoje pravidelné procedúry, cestu jej skrížil žeriav. Len so synovou pomocou prešla desiatkami schodov a pár chodbami, aby prešla na onkologické oddelenie.

 

V nemocnici opravovali trafostanicu. Staršia žena chodí na onkológiu pravidelne. Posledný zážitok nepotešil ani ju, ani jej syna, ktorý ju sprevádzal. Keď prišli desať metrov pred vchod onkologického oddelenia, ďalej sa nedostali.

Len vďaka tomu, že staršia pacientka chodí na onkologické procedúry vyše dvadsať rokov vedela, že na svoje oddelenie sa dostane aj cez ORL. Cez tri chodby a po schodoch. Až tak sa okľukou dostali na procedúry. Pacient na vozíku by mal smolu.

Nemocnica tvrdí, že o oprave informovala svojich zamestnancov. Rovnako informáciu pre pacientov považujú za dostatočne zverejnenú. SBS, ktorá stála pri páske podľa nemocnice pacientov informovala o oprave aj o možnosti, ako sa okľukou na oddelenie dostať. Dôchodkyňa na nich šťastie ale nemala.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce