13. 04. 2016 11:08 | PREŠOV/mm

Dva pikantné zásahy na východe: Masturbácia medzi ľuďmi

Obom obvineným hrozí trest odňatia slobody až na tri roky.

Slovenská polícia
Slovenská polícia Foto: TASR

Na východe Slovenska musela polícia včera (12.4.) riešiť dvoch masturbujúcich mužov. Prvý prípad sa stal v Prešove v parku na Námestí mládeže, druhý zas v Levoči. Obom hrozí trest odňatia slobody až na tri roky.

Opitý medzi ľuďmi

Na muža, ktorý sa sexuálne uspokojuje, upozornila 48-ročná žena. Mladíkovi vraj nevadili ani okoloidúci ľudia.

„Polícia na mieste zadržala 21 ročného Slavomíra, ten bol podrobený dychovej skúške, ktorej výsledok dosiahol hodnotu 0,71 mg/l. Mladý Prešovčan bol umiestnený do cely policajného zaistenia," povedala policajná hovorkyňa v Prešove Jana Migaľová.

Zároveň dodal, že mladík tak konal aj napriek tomu, že už bol za taký čin v predchádzajúcich dvadsiatich štyroch mesiacoch odsúdený.

Obnažený za oknom

Muž sa vo svojom byte začal sexuálne upokojovať po tom, čo vo vedľajšej bytovke na balkóne uvidel 36-ročná ženu, ktorá to nahlásila polícii. Pri nej bola navyše aj jej maloletá dcéra.

„Konanie muža trvalo asi 10 minút, za ten čas na miesto prišla už privolaná policajná hliadka. Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru Levoča začal trestné stíhanie vo veci trestného činu výtržníctva, z ktorého následne obvinil 28 ročného muža," vysvetlila Migaľová.

Obom obvineným hrozí trest odňatia slobody až na tri roky.VIAC Z Domáce