23. 04. 2016 09:40 , článok bol aktualizovaný 23. 04. 2016 13:51 | HARICHOVCE/TASR

Počas vraždy kamaráta sám zahynul! Najbizarnejší prípad v histórii Slovenska

Tragická hádka v aute si vyžiadal životy dvoch mužov.

Auto pochovalo dvoch ľudí.
Auto pochovalo dvoch ľudí. Foto: TV Markíza

Životy dvoch ľudí si vyžiadala vážna dopravná nehoda dnes ráno medzi Levočou a Harichovcami pri miestnych rybníkoch. Pri havárii skončilo vozidlo Fiat Punto v potoku na streche.

K nehode došlo pred 8.00 h, na mieste zasahovali záchranné zložky. TASR o tom informovali z krajského operačného strediska Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Prešove. Podľa záchranárov dvaja muži mali zranenia nezlučiteľné so životom.

Auto pochovalo dvoch ľudí.
Auto pochovalo dvoch ľudí. Foto: TV Markíza
 

Udalosť vyšetruje polícia. "Na mieste boli nájdené telá dvoch mŕtvych mužov. Jeden z nich bol mimo vozidla, pravdepodobne ide o 46-ročného Petra zo Spišskej Novej Vsi. Druhá osoba bola v aute, zatiaľ nebola stotožnená," uviedla pre TASR prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Migaľová.

Auto pochovalo dvoch ľudí.
Auto pochovalo dvoch ľudí. Foto: TV Markíza
 

Podľa aktuálnych informácií TV Markíza polícia už stotožnila aj druhú osobu - 23-ročného Mira rovnako zo Spišskej Novej Vsi. A nešlo zrejme o nehodu, ale o vraždu!

Dvojica mužov najskôr sedela spolu v aute. Zrejme sa však počas cesty pohádali. Starší z mužov vystúpil z auta a mladší za volantom ho začal prenasledovať. Po chvíli ho zrazil a tlačil ho pred sebou asi 10 metrov. Autom sa potom snažil mŕtvolu dotlačiť až ku zrázu, ktorý končil v potoku. Prerátal sa však a sám s autom skončil v rieke, kde našiel smrť. 

 


VIAC Z Domáce