26. 05. 2016 17:17 | BRATISLAVA/TASR, mm

Bývalý minister Draxler vydáva knižku: Niektoré úryvky sú plné sexu!

Príbeh je situovaný do turbulentných 90. rokov.

Bývalý minister školstva Juraj Draxler
Bývalý minister školstva Juraj Draxler Foto: TASR

Bývalý minister školstva Juraj Draxler vydáva politicko-ekonomický triler s názvom Petra. Knihu napísal ešte pred svojím vstupom do politiky. Počas ministerského pôsobenia ju však podľa vlastných slov nestihol vydať. Krstnými otcami sú boxer Tomi Kid Kovács a predseda Slovenskej akadémie vied (SAV) Pavol Šajgalík.

Rozsiahly príbeh, v ktorom vystupujú politici, bankári i vedci, podrobne opisuje život v turbulentných 90. rokoch aj v prvých rokoch nového milénia. Draxler tvrdí, že chcel napísať moderný príbeh z prostredia východnej Európy bez toho, aby vyznel provinčne.

„Preto tu veľkú úlohu hrajú napríklad moderné finančné nástroje a hlavní hrdinovia sa s rovnakou nenútenosťou ako po Prahe či Bratislave pohybujú napríklad po Londýne," priblížil Draxler.

Minister sa nevyhol ani sexu

V knižke sa taktiež nachádzajú aj poriadne pikantné scény a minister sa vôbec nevyhýba sexualite.

„Otočil sa ku mne chrbtom, bozkával som jej krk, ona si rozopla blúzku. Chytil som ju pod zipsom na nohaviciach, chápeš, aby dostala dobrý pocit. Chvíľu som ju hladkal, potom si uvoľnila opasok a prebojovala sa tam sama. Na konci toho bieleho marcipánu mala také svetlohnedé bobuľky, vztýčené pekne dopredu. Rukami som ich zobral ako do formičiek, bozkával som ju, a ona si to zatiaľ dole robila. Žena s prstami v nohaviciach, chlape, v živote som nevidel nič lepšie. O chvíľu začala vzdychať, prsty sa šúchali rýchlejšie, hladkala sa, krúžila, chytil som ju ešte pevnejšie, a nakoniec sa urobila," píše sa v jednom z úryvkov.

Alebo

„Vypadnime odtiaľto," chytil ma za ruku, „ale nájdime tú mulatku. „Na čo ti bude?" „Potrebujem ju urobiť." Pomôž mi ju zbaliť. Môžeš ju mať aj ty."

Juraj Draxler pôsobil v rokoch 2014 - 2016 ako minister školstva, vedy, výskumu a športu. V minulosti pracoval ako ekonomický novinár pre agentúru Reuters, neskôr pôsobil ako vedecký pracovník a vysokoškolský pedagóg v Prahe a Bruseli.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce